Omega Brno Brno - Staré Brno


Omega Brno

Křídlovická 19b, Brno - Staré Brno
ubytování v Brně
Foto Omega Brno
Omega Brno - rezervovat ubytování nyní

Hotel OMEGA BRNO *** nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Příjemné a komfortní ubytování, výhodná poloha hotelu nedaleko centra Brna, stejně jako snadná dostupnost MHD činí z hotelu OMEGA BRNO *** oblíbené ubytovací zařízení pro mnoho návštěvníků Brna.

Hotel OMEGA BRNO *** nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, WC, telefonem a kabelovou televizí. Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu. K dispozici je pokoj s bezbariérovým přístupem.

Příjemné a komfortní ubytování, výhodná poloha hotelu nedaleko centra Brna, cca 500 m od areálu BVV a v bezprostřední blízkosti haly Rondo, stejně jako snadná dostupnost MHD činí z hotelu OMEGA BRNO *** oblíbené ubytovací zařízení pro mnoho návštěvníků Brna.

K dispozici jsou kromě ubytování hlídané hotelové garáže, restaurace-vinárna, pivnice, salonek pro 15 osob a vybavené konferenční centrum s cca 50 místy. Areál hotelu pokrývá bezdrátový internet (Wifi). Ve volném čase mohou hosté využít hotelový squash kurt.

Recepce je v provozu 24 hodin.

Pokoje v hotelu

Hotel OMEGA BRNO *** nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Pro Vaše pohodlí jsou prostorné pokoje vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, WC, kabelovou televizí, volným připojením k internetu, pracovním stolem s lampou a telefonem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Omega Brno stravování

Snídaně jsou podávány formou teplého a studeného bufetu. Součástí hotelu je restaurace, která nabízí výběr z pestré palety domácí i čeké kuchyně.

Popis okolí hotelu, Brno - Staré Brno a Moravský kras a Brněnsko

Hotel OMEGA *** má výhodnou polohu nedaleko centra Brna, cca 500 m od areálu BVV a v bezprostřední blízkosti haly Rondo. Hotel je snadno dostupný z MHD zastávky.

Řekne se Brno - Staré Brno, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Omega Brno hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Omega Křídlovická 333/19b Brno - Staré Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je snadno dostupný vlastním automobilem hosta. Auta lze parkovat v hlídané a uzavřené garáži. Hotel je snadno dostupný z MHD zastávky.


Fotogalerie ubytování Omega Brno

Omega Brno recenze na ubytování Brno - Staré Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Omega Brno kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Omega Brno na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Omega Brno můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Omega Brno z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.128 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Omega Brno a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Omega Brno je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Omega Brno je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Adria
  Foto hotelu Hotel Adria je šestipodlažní budova s výtahem postavena v roce 1920. Hotel je součástí jedinečné architektury města,…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav
 • Hotel Barbarossa
  Foto hotelu Hotel BARBAROSSA leží přímo v historickém jádru města a zajímavostí hotelu je HOTELOVÁ RESTAURACE, která upoutá svými…
  hotely Cheb

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 93 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.