Orea Hotel Santon Brno - Bystrc


Orea Hotel Santon

Přístavní 1064/38, Brno - Bystrc
ubytování v Brně
Foto Orea Hotel Santon

Užijte si pobyt ve tříhvězdičkovém OREA Hotelu Santon v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou na břehu Brněnské přehrady a nechejte se okouzlit nádhernou přírodou typickou pro jižní Moravu.

V OREA Hotelu Santon najdete všestranné zázemí pro konference, školení, svatby, promoce, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli spojené s gastronomickými zážitky, večerními rauty a grilováním.
Všechny pokoje OREA Hotelu Santon jsou vybaveny kompletním příslušenstvím (koupelna, WC), telefony a TV. Každý pokoj má lodžii s výhledem do rekreační oblasti s lesnatým okolím. OREA Hotel Santon disponuje dvěma velkými parkovacími plochami, multifunkčním hřištěm, kde si můžete protáhnout tělo při tenisu či volejbalu, nebo si zahrát petanque.

Vašeho domácího mazlíčka ubytujeme za poplatek 250Kč za celý pobyt.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Brno - Bystrc, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Orea Hotel Santon hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Orea Resort Santon Přístavní 1064/38 Brno - Bystrc. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Orea Hotel Santon Brno - Bystrc Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v hotelu

Orea Hotel Santon poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Orea Hotel Santon nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium, masáže.


Ceník ubytování Orea Hotel Santon

Orea Hotel Santon zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v Brně, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Orea Hotel Santon

Orea Hotel Santon recenze na ubytování Brno - Bystrc

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Orea Hotel Santon kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Orea Hotel Santon na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Orea Hotel Santon můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Orea Hotel Santon z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Orea Hotel Santon

Adresa a kontakt na Orea Hotel Santon
Přístavní 1064/38
635 00 Brno - Bystrc


ev.č.90 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Orea Hotel Santon a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Orea Hotel Santon je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Orea Hotel Santon je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 105 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.