Sluneční Dvůr Brno - Slatina


Sluneční Dvůr

Přemyslovo náměstí 1325/26, Brno - Slatina
ubytování v Brně
Foto Sluneční Dvůr
Sluneční Dvůr  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů, celková kapacita objektu je 53 lůžek. Našim hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření o další dvě lůžka v mezonetu, několik pokojů třílůžkových, dále máme apartmán a ”family rooms”, které jsou ideální pro pobyt rodin s dětmi (dva oddělené pokoje s jedním vstupem a společným sociálním zařízením). Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, lůžka mají rozměry minimálně 200×100 cm, jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kávovým/čajovým servisem, WC s kouplenou (vanou nebo sprchovým koutem). Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize. Hotelové vybavení splňuje evropské standardy na úroveň ****.

Pokoje v hotelu

Hotel má k dispozici 16 pokojů (celkem 53 lůžek), které jsou moderně a účelně zařízeny (klimatizace, LCD televize, Wi-Fi, minibar, WC s koupelnou – vana / sprchový kout). Na výběr máte z dvou a třílůžkových pokojů, ale také čtyřlůžkového apartmá, které je uzpůsobeno pro pobyt rodin s dětmi (dva oddělené pokoje s jedním vstupem a jedno společné sociální zařízení). Pro všechny ubytované je samozřejmostí snídaně formou švédských stolů nebo příprava snídaně s sebou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Sluneční Dvůr stravování

V Restauraci se zaměřujeme na přípravu velmi kvalitní a moderní gastronomie ve složitějších a časově náročnějších úpravách, včetně české kuchyně v novém pojetí. Kombinujeme a respektujeme zde klasické recepty s těmi moderními. Většina pokrmů je také bezlepková, což podtrhuje naši filozofii. K dobrému jídlu Vám nabídneme také výborná vína místních i zahraničních vinařství, ale také skvělé rumy a mnoho dalších.

Popis okolí hotelu, Brno - Slatina a Moravský kras a Brněnsko

V bezprostředním okolí hotelu je bankomat, cukrárna, květinářství, pošta, supermarket a další služby. Pár kroků od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy, díky níž se snadno dostanete do historického centra Brna a nejen tam.

Vyhrazená parkovací místa pro naše návštěvníky se nachází přímo u Slunečního dvora.

Hotel disponuje bezbariérovým přístupem a možností ubytovat i domácí mazlíčky.

Řekne se Brno - Slatina, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Sluneční Dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sluneční dvůr Přemyslovo náměstí 1325/26 Brno - Slatina. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Sluneční Dvůr Brno - Slatina Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, výtah, bezbariérový přístup, klimatizace, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Sluneční Dvůr nabízí: restaurace, bar, vinárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Sluneční Dvůr

Sluneční Dvůr recenze na ubytování Brno - Slatina

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sluneční Dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sluneční Dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sluneční Dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sluneční Dvůr z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.124 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sluneční Dvůr a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sluneční Dvůr je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sluneční Dvůr je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 117 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.