Horská chata Zátiší Malá Morávka


Horská chata Zátiší

Karlov pod Pradědem 34, Malá Morávka
ubytování v okrese Bruntál
Foto Horská chata Zátiší
Horská chata Zátiší - rezervovat ubytování nyní

Chata Zátiší je tradiční lyžařská a turistická chata přímo u sjezdovky a turistických tras v čisté přírodě Jeseníků pod horou Praděd. Nachází se na konci horské vesničky Malá Morávka - Karlov pod Pradědem na tichém místě u lesa. Sedačková lanovka a sjezdovky jsou přímo u chaty. V chytě naleznete pohodlné ubytování a restauraci. Wi-Fi připojení zdarma.

Chatu Zátiší najdete v malebném údolí Hrubého Jeseníku v CHKO Jeseníky 750 m. n. m. Malá Morávka - Karlov pod Pradědem, které je již po dlouhá desetiletí vyhledávaným střediskem pro aktivní odpočinek během celého roku. Užijete si zde lyžování, snowboarding, běžky, sněžnice nebo skialpinismus v zimě a cyklistiku, turistiku či houbaření v letní sezóně na jednom z nejčistších ovzduší v Evropě.

Pokud hledáte příjemné a pohodové prostředí pro rodinnou dovolenou, lyžařský kurz, školu v přírodě, sportovní soustředění, nebo firemní akci, u nás jste na té správné adrese.

Chata Zátiší má k dispozici vlastní parkoviště, saunu, stolní tenis, restauraci a skibar. Hostům nabízíme také úschovnu lyží, krb, venkovní ohniště i letní terasu.

Pokoje v hotelu

Chata zátiší nabízí ubytování v různých pokojích s celkovou kapacitou přes 70 lůžek. K dispozici jsou pokoje se společným sociálním zařízením (na pokojích je umyvadlo s teplou a studenou vodou, k dispozici je dostatek společných sprch a WC, dostatek teplé vody je vždy samozřejmostí), 5-ti lůžkový pokoj s vlastní sprchou a 3 třílůžkový apartmán se sprchou a WC. V prostorách chaty je bezplatné Wi-Fi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horská chata Zátiší stravování

Chata Zátiší disponuje nově zrekonstruovanou restaurací, kde si můžete vychutnat klasické lokální speciality, ale i evergreeny světové kuchyně. Restaurace je otevřena od 11.00 do 22.00 hodin a v letních měsících si můžete posedět na letní terase. Pro naše hosty zajišťujeme jak pobyty se snídaní tak polopenzi. Pro školní a skupinové pobyty zajišťujeme 5 jídel denně a samozřejmě i celodenní pitný režim. Pro Vaše akce a oslavy zajistíme rauty, venkovní grilování nebo třeba pečené sele.

Popis okolí hotelu, Malá Morávka a Jeseníky

Od jara do podzimu je v okolí chaty Zátiší mnoho možností pro relaxaci uprostřed Jeseníků. Navštívit můžete například horu Praděd, Karlovu Studánku nebo se vydat na výlet k přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně. V okolí hotelu jsou cyklotrasy i trasy pro in-line bruslaře (1,5 km od chaty je osvětlený okruh). V okolních lesích se můžete projít, zaběhat si nebo zkusit oblíbený nordic walking. V zimní sezóně hosté jistě ocení sjezdovku přímo u chaty - dvousedačková lanovka Olomoučák, dále pak středisko SKI KARLOV, ve kterém je 12 různých sjezdovek. V okolí je také mnoho tras pro běžkaře.

Řekne se Malá Morávka, Jeseníky, ale kde Horská chata Zátiší hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Zátiší Karlov pod Pradědem 34 Malá Morávka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Chata je dobře dostupná autem, přímo u objektu je pro hosty k dispozici bezplatné parkoviště. Nedaleko chaty je také autobusová zastávka (Malá Morávka, Karlov, garáž).

Doplňující informace

Chata Zátiší Vám nabízí ideální prostředí pro uspořádání teambuildingů, firemních akcí či oslav v krásném prostředí Jeseníků. Rádi pro Vás zajistíme program na míru a pro rodinnou klientelu jsme schopni zajistit různé aktivity od návštěvy aquaparku po jízdu na koních. Nebojte se zeptat našich recepčních!


Fotogalerie ubytování Horská chata Zátiší

Horská chata Zátiší recenze na ubytování Malá Morávka

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Horská chata Zátiší kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata Zátiší na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Horská chata Zátiší můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata Zátiší z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3122 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Horská chata Zátiší a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Horská chata Zátiší je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Horská chata Zátiší je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 33 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.