Horský hotel Brans Malá Morávka


Horský hotel Brans

Malá Morávka 215, Malá Morávka
ubytování v okrese Bruntál
Foto Horský hotel Brans

Hotel se nachází v srdci Jeseníků v malebné Malé Morávce, nedaleko Rýmařova a Bruntálu a pouhé 3 kilometry od Karlové Studánky. Skvělá lokalita nabízí široké možnosti aktivit v kterékoli roční době. V zimním období je to především široká nabídka lyžařských areálů. Nejbližší je Skiareál Kopřivná, který je bezprostřední blízkosti. Dále je zde možno využít více než 100 kilometrů běžeckých tras v okolí Malé Morávky. V létě je to pak turistika a cykloturistika.
Hotel pojme až 86 hostů na 67 lůžek a 19 přistýlek a je rozdělen na 26 pokojů po 2-4 lůžkách.

Hotel je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Jako jeden z mála zařízení na Moravě můžeme nabídnout vlastní PIVNÍ LÁZNĚ, dále pak dvě vířivky, saunu a venkovní bazén.
Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která probíhala od jara 2011 do začátku zimní sezóny 2011-12 za pomoci grantu z evropských fondů pro regionální rozvoj.
Můžete se těšit na moderní prostředí, příjemný personál, skvělé jídlo a malebnou přírodu Jeseníků. Přejeme vám příjemný pobyt

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je bezdrátový Internet v celé budově

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horský hotel Brans stravování

V hotelu se nachází nově zrekonstruovaná restaurace s pizzerií a barem.

Snídaně jsou ve formě švédských stolů. Tato snídaně se podává v době od 8. do 10. hodiny. Večeře se podává od 18. do 20. hodiny formou bufetu. Ten obsahuje výběr nejméně ze tří teplých pokrmů, přílohy, saláty a dezert.

Řekne se Malá Morávka, Jeseníky, ale kde Horský hotel Brans hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horský hotel Brans Malá Morávka 215 Malá Morávka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hotel je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Jako jeden z mála zařízení na Moravě můžeme nabídnou originální PIVNÍ LÁZNĚ, dále pak dvě vířivky, saunu a venkovní bazén.
Přijeďte se k nám zrelaxovat. U nás je spokojenost zaručena.

Služby při ubytování

Horský hotel Brans Malá Morávka Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 80 osob, TV místnost, informační služba, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 200 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, nejbližší půjčovna lyží je 500 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Horský hotel Brans poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Horský hotel Brans nabízí: restaurace, bar, kavárna, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lázně - wellness, whirlpool, masáže.


Ceník ubytování Horský hotel Brans

Horský hotel Brans zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Bruntál, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Horský hotel Brans

Horský hotel Brans recenze na ubytování Malá Morávka

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Horský hotel Brans kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horský hotel Brans na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Horský hotel Brans můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horský hotel Brans z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Horský hotel Brans

Adresa a kontakt na Horský hotel Brans
Malá Morávka 215
79336 Malá Morávka


ev.č.2544 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Horský hotel Brans a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Horský hotel Brans je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Horský hotel Brans je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 61 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.