Horský Hotel Kopřivná Malá Morávka


Horský Hotel Kopřivná

Malá Morávka 122, Malá Morávka
ubytování v okrese Bruntál
Foto Horský Hotel Kopřivná
Horský Hotel Kopřivná - rezervovat ubytování nyní

Horský Hotel Kopřivná se nachází na úpatí nejvyšší hory Jeseníků Praděd. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740 m, jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice. Nenechte se však mýlit horskou lokalitou - Kopřivná a okolí je přitažlivá v každou roční dobu. Hotel má vlastní Fun Park a nabízí tak spoustu aktivit pro každého během celého roku!

Horský Hotel Kopřivná představuje ideální místo pro dovolenou po dobu celého roku. Hotel nabízí pohodlné ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má svůj osobitý design a veškeré vybavení pro pohodlí hotelových hostů. Hotel Nabízí širokou škálu aktivit ve vlastním fun parku - například cyklosjezdy různých úrovní, půjčení horských koloběžek a bugin, summertubing a snowtubing, horolezecké stěny a mnoho dalšího. Hotel má také vyhřívaný venkovní bazén, saunu a vířivku. V zimě je zde k dispozici sjezdovka v délce 1350 metrů s novou moderní čtyřsedačkovou lanovkou, kterou udržujeme v perfektním stavu, a tak zde vždy naleznete ty nejlepší sněhové podmínky. Je možné si zapůjčit kola, lyže či snowboardy a další sportovní vybavení. Wifi a patkování zdarma.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí pohodlné ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má svůj osobitý design a veškeré vybavení pro pohodlí hotelových hostů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horský Hotel Kopřivná stravování

Hotelová restaurace je moderní, s nápaditým designem a nekuřácká. Vychutnat si můžete nejen skvělé jídlo, ale i jedinečný výhled na Jeseníky z proskleného interiéru nebo z venkovní terasy. Podáváme to nejlepší z české kuchyně v klasické i současné úpravě. Připravili jsme výběr specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po náročnou klientelu.

Popis okolí hotelu, Malá Morávka a Jeseníky

Okolí hotelu Kopřivná skýtá skvělé možnosti pro rekreaci, ať už milujete lenošení u bazénu, procházky, projížďky na kole či adrenalinové zážitky. U nás si můžete dopřát vše! Vydat se můžete například na nejvyšší horu Moravy Praděd a cestu dolů k hotelu si můžete udělat zábavnější díky horským koloběžkám. Užijete si tak neopakovatelný 13 km dlouhý sjezd. Projít se můžete třeba do lázeňského městečka Karlova Studánka, kde je prý nejčistší vzduch v Evropě a adrenalinoví nadšenci se mohou vyřádit v našem fun parku.

Řekne se Malá Morávka, Jeseníky, ale kde Horský Hotel Kopřivná hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horský Hotel Kopřivná Malá Morávka 122 Malá Morávka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Horský Hotel Kopřivná

Horský Hotel Kopřivná recenze na ubytování Malá Morávka

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Horský Hotel Kopřivná kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horský Hotel Kopřivná na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Horský Hotel Kopřivná můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horský Hotel Kopřivná z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2977 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Horský Hotel Kopřivná a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Horský Hotel Kopřivná je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Horský Hotel Kopřivná je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 49 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.