Hotel Anděl Andělská Hora


Hotel Anděl Andělská Hora

Andělská Hora 143, Andělská Hora
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Anděl Andělská Hora

Hotel Anděl je menší rodinný hotel s restaurací v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Andělská Hora s ne víc jak 400 obyvateli.

Hotel Anděl – leží v horské oblasti Jeseníků s přírodní rezervací Praděd s velmi čistým ovzduším, nedotčenou krásnou přírodou.
V blízkém okolí se nachází mnoho přírodních, historických a technických pokladů.
Hotel Anděl je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny, firemní, společenské akce, teambuilding, školení, lyžařské kurzy, školy v přírodě a sportovní soustředění.

IDEÁLNÍ PRO OZDRAVNÉ POBYTY SENIORŮ A DĚTÍ.

V zimním období prosíme rezervujte včas! 2 zasněžované vleky s osvětlením a vyšší poloha s garancí sněhu!

Celoroční pobyty skupin v přírodě, rekondiční, ozdravné, seznamovací, sportovní soustředění, lyžařské a branné kurzy. Přírodní tělocvična, krytá tělocvična, pronájem učeben ke vzdělávání.

Pokoje v hotelu

Kapacita hotlelu je nově až 58 lůžek ve 12 pokojích a apartmánech. Ubytování s vlastním soc. zařízením, v hotelu sauna, whirlpool, zahrada s grilem, terasa a dětský koutek. NEKUŘÁCKÁ restaurace s lobby barem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Anděl Andělská Hora stravování

Obvyklá česká i mezinárodní kuchyně, útulné rodinné prostředí.

Popis okolí hotelu, Andělská Hora a Jeseníky

Vlastní vleky, letní terasa, zahrada s grilem, dobrá kuchyně. 10km wellness Bruntál, 10km nejvyšší bod ČR Praděd, Karlova Studánka, vodopády Bílé Opavy. Mimosezónní houbaření.

Malebné městečko na svahu poutní hory Annaberg. Jako by zaspalo posledních 100let, probouzí se novým lyžařským centrem do moderní doby. Čistá nedotčená příroda, překrásné výhledy a terény k výletům i tůrám. Blízký je hlavní hřeben Jeseníků s nejvyšší horou Pradědem 1492 m. n. m. Ideální pro cyklovýlety. Blízké stáje legendárních koní Paramona a Železníka pro milovníky koní a vyjížděk na nich. Blízké lázně Karlova Studánka, moderní wellness centrum v Bruntále a mnoho dalších sportovních příležitostí.

Řekne se Andělská Hora, Jeseníky, ale kde Hotel Anděl Andělská Hora hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Anděl Andělská Hora 143 Andělská Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem do Bruntálu, pak výjezd cca 10km směr Světlá Hora, Vrbno pod Pradědem, Jeseník - Andělská Hora je za obcí Světlá, v mírném kopci na úpatí Annenského vrchu.

Vlakem do Bruntálu, pak bus směr Vrbno pod Pradědem.

Hotel je v centru obce, parkoviště u hlavní silnice, nelze přehlédnout.


Ceník ubytování Hotel Anděl Andělská Hora

Hotel Anděl Andělská Hora zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Bruntál, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Anděl Andělská Hora

Hotel Anděl Andělská Hora recenze na ubytování Andělská Hora

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Anděl Andělská Hora kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Anděl Andělská Hora na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Anděl Andělská Hora můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Anděl Andělská Hora z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Anděl Andělská Hora

Adresa a kontakt na Hotel Anděl Andělská Hora
Andělská Hora 143
793 31 Andělská Hora


ev.č.8 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Anděl Andělská Hora a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Anděl Andělská Hora je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Anděl Andělská Hora je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 109 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.