Hotel Džbán Karlova Studánka


Hotel Džbán

Karlova Studánka 12, Karlova Studánka
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Džbán
Hotel Džbán  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.
Hotel Džbán nabízí pohodlné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem, WC a TV. Hostům je dále k dispozici fitness, sauna, restaurace a sportovní zázemí v blízkosti hotelu.

HOTELOVÉ WELLNESS CENTRUM: nabídka několika druhů masáží, zábalů atd.

Hotel zajištuje na objednávku přepravu osob 8+1

Pokoje v hotelu

Celková kapacita Hotelu Džbán je 70 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednom apartmánu pro 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Džbán stravování

Hotelová restaurace nabízí pokrmy širokého spektra specialit, pravou italskou pizzu a speciality z pece, ale i klasickou českou kuchyni ve spojitosti s malou, ale kvalitní vinotékou.

Popis okolí hotelu, Karlova Studánka a Jeseníky

Nedaleko hotelu jsou tenisové kurty, fotbalové hřistě (které se v zimě proměňuje v kluziště) a sjezdovka s lanovou dráhou.

Řekne se Karlova Studánka, Jeseníky, ale kde Hotel Džbán hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Džbán Karlova Studánka 12 Karlova Studánka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

V hotelu je i nové wellness centrum. Přistýlka za cenu 370 Kč - jedná se o vysouvací lůžko standartních rozměrů. Přistýlku je možno umístit pouze do dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny v prvním patře. Počet přistýlek je 14. Děti do 3 let zdarma, bez nároků na vlastní lůžko. Děti od 3 do 10 let 370 Kč/noc. Pes/ Kočka 100 Kč/noc.

Přeprava osob 8+1 na objednávku.

Služby při ubytování

Hotel Džbán Karlova Studánka Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u hotelu, internet, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od hotelu, zacvičit ve fitness 100 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Džbán poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Džbán nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště 100 m od hotelu, houbaření, lázně - wellness 50 m od hotelu, pára 50 m od hotelu, masáže 50 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Džbán

Hotel Džbán recenze na ubytování Karlova Studánka

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Džbán kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Džbán na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Džbán můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Džbán z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.655 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Džbán a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Džbán je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Džbán je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 108 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.