Hotel Fojtů Bruntál


Hotel Fojtů

náměstí 1. máje 1421/3, Bruntál
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Fojtů

Hotel Fojtů je menší rodinný hotel s restaurací v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Bruntál, obklopený spoustou pozoruhodných míst hodných navštívení.

Leží v horské oblasti Jeseníků s přírodní rezervací Praděd s velmi čistým ovzduším, nedotčenou krásnou přírodou.
V blízkém okolí se nachází mnoho přírodních, historických a technických pokladů.

Hotel Fojtů je vhodný pro rodiny s dětmi nebo jednotlivce.

V hotelu obchůdek s potravinami a široký výběr jídel.

Pokoje v hotelu

Kapacita hotelu je nově až 40 lůžek v 9 prostorných pokojích a apartmánech vybavených novým moderním nábytkem, wi-fi, tv, ledničkou. Ubytování s vlastním soc. zařízením, v hotelu sauna a whirlpool (realizace bude dokončena v květnu 2015). NEKUŘÁCKÁ restaurace. Ubytování bez domácích mazlíčků.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Fojtů stravování

V hotelu obchůdek s potravinami a drogerií.

Základem stále zůstává naše vyhlášená kuchyně se širokou nabídkou cenově dostupných jídel, kde se denně potkávají desítky lidí z blízkého i dalekého okolí.

Popis okolí hotelu, Bruntál a Jeseníky

Z Bruntálu obsáhnete během krátkých výletů mnoho zajímavých míst od civilizací nedotčené krajiny v okolí hradu Sovince, přes horské tůry po hřebenech Jeseníků nebo asfaltem až na Praděd, divokou přírodou po vodopádech zpět a dál až k vodám Slezské Harty, od nevzdálené osoblažské úzkokolejky krajem zapomenutých horských vesniček nahoru k mechovým jezírkům na Rejvízu. Je toho mnoho, ale vždy se v pohodě vrátíte doprostřed všeho, do ospalého Bruntálu, abyste zítra zas vyrazili na úplně opačnou stranu. Vozem, na kolech, busem či pěšky. Najděte svůj klid ve středu všeho, výchozí bod Vašich cest... Za půl hoďky jste od nás v Opavě nebo třeba na nejvyšším místě celé České Republiky.

V místě je wellness centrum, zámek, galerie, motokáry s krytou halou atp.

Řekne se Bruntál, Jeseníky, ale kde Hotel Fojtů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Fojtů náměstí 1. máje 1421/3 Bruntál. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem, autobusem, vlakem (cca 1 km k vlakovému nádraží).

Doplňující informace

Pro organizované skupiny a kurzy výrazné slevy na pobyt i vleky, organizujeme LYŽAŘSKÉ KURZY NA KLÍČ s veškerým komfortem a zázemím pro dozorující pracovníky. Vyžádejte si bližší nabídku.


Ceník ubytování Hotel Fojtů

Hotel Fojtů zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Bruntál, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Fojtů

Hotel Fojtů recenze na ubytování Bruntál

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Fojtů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Fojtů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Fojtů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Fojtů z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Fojtů

Adresa a kontakt na Hotel Fojtů
náměstí 1. máje 1421/3
79201 Bruntál


ev.č.3063 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Fojtů a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Fojtů je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Fojtů je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 98 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.