Hotel Minerál Zlaté Hory


Hotel Minerál

Polská 392, Zlaté Hory
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Minerál

Hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Svou polohou je ideálním místem pro milovníky turistiky, přátelská i obchodní setkání, výlety a rodinné pobyty. Hotel se nachází v centru města cca 2 km od hraničního přechodu s Polskem a 4 km od polského města Glucholazy.

Pokoje v hotelu

Hotel Minerál nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek.

< p>

K dispozici je také apartmán – dva dvoulůžkové pokoje.

< p>

Všechny pokoje a apartmán jsou vybaveny vlastních sociálních zařízením.

< p>

Ubytovací část hotelu je nekuřácká.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Minerál stravování

Hotelová restaurace nabízí široký výběr z jídelního lístku - české kuchyně, hotových jídel, minutek a specialit, dětských menu. Denně připravujeme čerstvé zeleninové saláty, moučníky, zmrzlinové poháry atd. Slavnostní akce - svatby, pracovní obědy, oslavy narozenin atd. připravujeme podle Vašich požadavků. Celková kapacita restaurace je 30 míst a 20 míst v baru. Otevřeno denně od 11.00. do 23.00 Možnost platby platebními kartami Za příznivého počasí je Vám k dispozici letní terasa.

Popis okolí hotelu, Zlaté Hory

Zlaté Hory - Od přelomu 12 a 13 st. se zde těžilo zlato, pozůstatky starých důlních šachet jsou v okolí města. V okolí najdete staré zříceniny gotických hradů Edelštejna a Kobrštejna. V katastru obce je poutní místo Panny Marie Pomocné a největší moravské rašeliniště se dvěmi mechovými jezírky - státní přírodní rezervace Rejvíz.

Řekne se Zlaté Hory, ale kde Hotel Minerál hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Minerál Polská 392 Zlaté Hory. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Minerál Zlaté Hory Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 5000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 800 m od hotelu, automat na šipky, si jít zastřílet na střelnici 1500 m od hotelu, nejbližší půjčovna lyží je 800 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Minerál poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Minerál nabízí: restaurace, bar, pizzerie 150 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 200 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 100 m od hotelu, kino 200 m od hotelu, houbaření, rybolov, lázně - wellness 20000 m od hotelu, whirlpool 1000 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Minerál

Hotel Minerál recenze na ubytování Zlaté Hory

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Minerál kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Minerál na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Minerál můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Minerál z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Minerál

Adresa a kontakt na Hotel Minerál
Polská 392
793 76 Zlaté Hory


ev.č.2350 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Minerál a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Minerál je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Minerál je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 127 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.