Hotel Paramon Světlá Hora


Hotel Paramon

Suchá Rudná 23, Světlá Hora
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Paramon

Tříhvězdičkový hotel Paramon se nachází v kouzelném pohoří Jeseníků, jejichž dominantou je nejvyšší hora Praděd. Hotel nabízí ubytování pro 100 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Součástí vybavení je i chladnička a televizor se satelitním příjmem. K hotelu náleží i 19 šestilůžkových bungalovů, které mají vlastní sociální zařízení. Pro příjemný pobyt nabízíme restauraci s typickou českou kuchyní, saunu, masážní vanu, stolní tenis, elektronické šipky, malou posilovnu, tři antuková hřiště a především rodinnou atmosféru. Návštěvníkům můžeme nabídnout bohaté sportovní vyžití, například v létě jízdu na koních v nedaleké stáji Amír a v zimě lyžování v nedalekém vysokohorském středisku – Praděd a Andělská Hora.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Světlá Hora, Jeseníky, ale kde Hotel Paramon hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Paramon 23 Světlá Hora. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 3000 m Vlakové nádraží: 3000 m

Služby při ubytování

Hotel Paramon Světlá Hora Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 50 Kč, parkoviště u hotelu, internet, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 100 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 100 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 100 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Paramon poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Paramon nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lov, jízda na koni, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Paramon

Hotel Paramon recenze na ubytování Světlá Hora

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Paramon kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Paramon na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Paramon můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Paramon z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Paramon

Adresa a kontakt na Hotel Paramon
Suchá Rudná 23
793 31 Světlá Hora


ev.č.2049 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Paramon a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Paramon je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Paramon je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Adria
  Foto hotelu Hotel Adria je šestipodlažní budova s výtahem postavena v roce 1920. Hotel je součástí jedinečné architektury města,…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav
 • Hotel Barbarossa
  Foto hotelu Hotel BARBAROSSA leží přímo v historickém jádru města a zajímavostí hotelu je HOTELOVÁ RESTAURACE, která upoutá svými…
  hotely Cheb

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 100 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.