Hotel Praděd Rýmařov


Hotel Praděd Rýmařov

náměstí Svobody 456/12, Rýmařov
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Praděd Rýmařov

Zveme Vás do nově zrekonstruovaného hotelu Praděd v Jeseníkách. Poloha hotelu umožňuje navštívit většinu zajímavých míst Jeseníků. Hotel je vhodný nejen pro rekreaci, ale i k pořádání oslav a firemních akcí.

Tříhvězdičkový hotel Praděd, ležící v obci Rýmařov, nabízí příjemné ubytování při návštěvě Jeseníků. Hotel je nově zrekonstruovaný a poskytuje ubytování na vysoké úrovni. Vhodný je pro soukromé dovolené, ale i hromadné či firemní akce. Užít si zde můžete program, sestavený přímo pro Vás naším personálem, nebo jen tak relaxovat v okolní krásné přírodě. U hotelu je zajištěno kryté parkování, stravování je možné v restauraci hotelu.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita hotelu je 15 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoulůžkové apartmány. Na každém pokoji jsou k dispozici rádio, telefon a sociální zařízení (umyvadlo, vana, WC).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Praděd Rýmařov stravování

Hotel umožňuje stravování v příjemném prostředí stylové restaurace s barem. Na jídelním lístku nabízíme: asijskou kuchyni, italskou kuchyni, speciality národní kuchyně, jídla ze zvěřiny, speciality na grilu, značková moravská vína, výborné pivo, míchané nápoje a další.

Řekne se Rýmařov, Jeseníky, ale kde Hotel Praděd Rýmařov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Praděd Rýmařov náměstí Svobody 456/12 Rýmařov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Praděd Rýmařov Rýmařov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 20 osob, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, internet, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 300 m od hotelu, zahrát bowling 200 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 200 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 10000 m od hotelu, procvičit horolezectví 10000 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Praděd Rýmařov poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Praděd Rýmařov nabízí: restaurace, bar, pizzerie 20 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 20 m od hotelu, sklípek 200 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 400 m od hotelu, noční klub 150 m od hotelu, diskotéka 200 m od hotelu, houbaření, rybolov, jízda na koni, whirlpool 400 m od hotelu, masáže 200 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Praděd Rýmařov

Hotel Praděd Rýmařov recenze na ubytování Rýmařov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Praděd Rýmařov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Praděd Rýmařov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Praděd Rýmařov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Praděd Rýmařov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Praděd Rýmařov

Adresa a kontakt na Hotel Praděd Rýmařov
náměstí Svobody 456/12
795 01 Rýmařov


ev.č.1947 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Praděd Rýmařov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Praděd Rýmařov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Praděd Rýmařov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Adria
  Foto hotelu Hotel Adria je šestipodlažní budova s výtahem postavena v roce 1920. Hotel je součástí jedinečné architektury města,…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav
 • Hotel Barbarossa
  Foto hotelu Hotel BARBAROSSA leží přímo v historickém jádru města a zajímavostí hotelu je HOTELOVÁ RESTAURACE, která upoutá svými…
  hotely Cheb

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 99 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.