Hotel Singer Ludvíkov


Hotel Singer

Ludvíkov 65, Ludvíkov
ubytování v okrese Bruntál
Foto Hotel Singer
Hotel Singer  - rezervovat ubytování nyní

Citlivě a vkusně zrekonstruovaný Hotel Singer naleznete v klidné obci Ludvíkov jen pár kilometrů od Vrbna pod Pradědem. Vzhledem ke svému umístění v samém srdci Jeseníků je přímo předurčen stát se ideálním místem pro letní i zimní dovolenou.

Klidná obec Ludvíkov pod Pradědem (tedy i Hotel Singer) je vzdálena necelé tři kilometry od vyhlášeného lázeňského města Karlova Studánka, do města Vrbno pod Pradědem jsou to necelé dva kilometry. Pro milovníky zimních sportů je snadno dosažitelné lyžařské středisko Ovčárna a cesta autem na nejvyšší horu Moravy Praděd zabere necelých patnáct minut. To samozřejmě není vše, co Jeseníky nabízejí. Naše milé recepční Vám s radostí doporučí některý z mnoha dalších výletů do okolí.

Pokoje v hotelu

Pokoje i apartmány jsou vybaveny vším potřebným, co potřebujete k pohodlnému a klidnému pobytu. Balkon nebo terasa, záleží na vašem výběru. Mezi další vybavení pokojů patří velké zrcadlo na celou postavu, speciálně zhotovené přikrývky a ložní prádlo, výběr ze dvou typů polštářů, volný přístup na internet, dobře zásobený minibar, televizní přijímač se satelitním příjmem, značková koupelnová kosmetika, pracovní stůl s pohodlnou židlí a pohodlná sedací souprava a křesla. V pokojích i apartmánech se nekouří!

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Singer stravování

O hosty hotelové restaurace pečuje tým zkušených profesionálů, který vám vytvoří nezapomenutelnou atmosféru a připraví speciality z mezinárodní i tradiční české kuchyně.

Řekne se Ludvíkov, Jeseníky, ale kde Hotel Singer hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Singer Ludvíkov 65 Ludvíkov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Singer

Hotel Singer recenze na ubytování Ludvíkov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Singer kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Singer na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Singer můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Singer z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.963 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Singer a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Singer je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Singer je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 80 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.