Hotel Borný Doksy


Hotel Borný

Foto Hotel Borný
Hotel Borný se skládá ze dvou budov, které jsou postaveny v lese 5 min od Máchova jezera, 85 km od Prahy v oblasti patřící k předním letním rekreačním oblastem. Hotel Borný se skládá ze dvou budov, které jsou postaveny v lese 5 min od Máchova jezera.
Borný 1. nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 90 míst) , salónek s 29 místy, sluneční terasu s možností posezení při kávě, zmrzlinovém poháru či hudbě k tanci i poslechu pro 40 až 80 hostů. Nechybí zde ani pivnice s 20 místy (biliard, stolní fotbal a elektronické šipky) , spojovací chodba mezi restaurací a ubytovací částí má 28 míst s televizí (možnost upravit prostory na učebny, konferenční místnosti, případně cvičebny).
Ubytování je ve 24 dvoulůžkových pokojích se sprchu a WC s možností až dvou přistýlek. Borný 2. nabízí 22 dvoulůžkových pokojů se studenou a teplou vodou, sprchy a WC jsou na chodbách. Jedna klubovna a dvě učebny.

Pokoje v hotelu

Borný 1 má 24 dvoulůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek. Pokoj, předsíň se skříní na prádlo a oblečení, vchod do koupelny (sprcha a WC). V pokoji jsou dvě válendy stolek rozkládací dvoukřeslo, případně rozkládací gauč.
Borný 2 má 22 dvolůžkových pokojů s umyvadlem, dvěma válendami a 20 pokojů má vysouvací přistýlku. Stolek a dvě kostky na sezení, dveře na balkon, který má každý pokoj. WC a sprcha pro muže a ženy na patře.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00 hod.

Hotel Borný stravování

Kuchyň vyvařuje převážně klasickou českou gastronomii a minutky různých kuchyní.

Popis okolí hotelu, Doksy a Středohoří a Máchův kraj

Staré Splavy jsou rozloženy při severozápadním okraji Máchova jezera, největší vodní plochy v Severních Čechách; jedná se o umělou vodní nádrž. Velký rybník o rozloze 278 ha byl založen v roce 1366 králem Karlem IV. Vodní plochu oživují dva ostrůvky, Myší zámek a Kachní ostrov. Oba jsou ornitologickými lokalitami. Jezero patří k předním letním rekreačním oblastem v Čechách. Malý Bezděz s přírodní rezervací dosahuje výšky 577 m, Velký Bezděz 604 m.

Řekne se Doksy, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Borný hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Borný Pod Borným ev. č. 249 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 1500 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Středisková obec Doksy: 5000 m
Obchod s potravinami: 3000 m

Doplňující informace

Jedna osoba na dvoulůžkovém pokoji příplatek 50 Kč denně!

Služby při ubytování

Hotel Borný Doksy Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka, bezbariérový přístup, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu 300 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, namazat tága, billiard je, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Borný poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Borný nabízí: restaurace, bar, zahrádka, pivnice, internetová kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 500 m od hotelu, rybolov.


Fotogalerie ubytování Hotel Borný

Hotel Borný recenze na ubytování Doksy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Borný kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Borný na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Borný můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Borný z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Borný

Adresa a kontakt na Hotel Borný
Pod Borným 249
47163 Doksy


ev.č.2609 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Máchův kraj

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Borný a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Borný je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Borný je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 99 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.