Hotel Grand Doksy


Hotel Grand Doksy

Foto Hotel Grand Doksy
Hotel Grand Doksy - rezervovat ubytování nyní

Hotel Grand Doksy je tradiční tříhvězdičkový hotel zasazený do centra malebného městečka Doksy. Od známého Máchova jezera je vzdálený asi 700 m.

Hotel Grand Doksy nabízí ubytování ve 34 kompletně zařízených dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, pro menší skupiny nebo rodiny máme připravené 4 apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, koupelna se sprchou), TV + SAT, na 14 pokojích je k dispozici telefon s možností připojení k internetu. Uspořádáním interiéru je Hotel Grand Doksy vhodný k pořádání oslav, obchodních jednání, školení, rautů, svateb, promocí a dalších společenských oslav.

Pokoje v hotelu

34 kompletně vybavených dvou až třílůžkových pokojů s možností přistýlky a čtyři apartmány. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu, TV + SAT. U 14 pokojů telefon s možností připojení na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Grand Doksy stravování

Součástí Hotelu Grand Doksy je stylová restaurace s vynikající českou a mexickou kuchyní, která je otevřena 7 dní v týdnu, v letních měsících každou sobotu pořádáme klubové večery s živou hudbou. V létě je k dispozici kamenná terasa s venkovním krbem.

Popis okolí hotelu, Doksy

12 tenisových kurtů (3 tenisové kurty v hale), výuka tenisu pro mládež i dospělé ve skupinách i jednotlivě, fitnesscentrum, sauna, pronájem horských kol, vodní sporty: tobogán, surfování.

Řekne se Doksy, ale kde Hotel Grand Doksy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Grand Máchova 434 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Doprava: Vlaková, autobusová i vlastní doprava.

Doplňující informace

Parkování před hotelem zdarma, na uzamčeném parkovišti za poplatek. Pes povolen. Poliklinika a denní lékařská služba v místě.

Služby při ubytování

Hotel Grand Doksy Doksy Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Grand Doksy poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Grand Doksy nabízí: restaurace, vinárna, kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel Grand Doksy

Hotel Grand Doksy recenze na ubytování Doksy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Grand Doksy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Grand Doksy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Grand Doksy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Grand Doksy z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.301 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Máchův kraj

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Grand Doksy a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Grand Doksy je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Grand Doksy je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Grandhotel Brno
  Foto hotelu Grandhotel Brno je moderní luxusní čtyřhvězdičkový hotel v srdci moravské metropole Brna s bezmála stopadesátiletou tradicí, který…
  hotely Brno
 • Hotel Sportcentrum
  Foto hotelu Naše SPORTOVNÍ CENTRUM je ideálním místem pro trénink a relaxaci situované v klidné části města Brandýs nad Labem.…
  hotely Praha východ
 • Hotel Monastery
  Foto hotelu Hotel Monastery nabízí nezapomenutelný výhled na Pražský hrad, Malou stranu a Staré město protkané Vltavou. Nachází se…
  hotely Praha

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 93 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.