Hotel Lázeňský Vrch Doksy


Hotel Lázeňský Vrch

Lázeňský vrch 128, Doksy
ubytování v okrese Česká Lípa
Foto Hotel Lázeňský Vrch
Hotel Lázeňský Vrch - rezervovat ubytování nyní

Malebné lázeňské městečko Staré Splavy leží na východním břehu Machova jezera. Pokud se rozhodnete poznávat tento kraj, budou Vám v tom nápomocny pohodlné turistické stezky. Máchovo jezero přímo vybízí k příjemnému koupání a provozování sportů.

Hotel Lázeňský Vrch je postaven v lese 5 min. od Máchaová jezera. Hotel nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 50 míst), sluneční terasu s bazénem a s možností posezení při kávě, zmrzlinovém poháru pro 80 míst. Nechybí zde ani pivnice s 24 místy a společenská místnost kde je biliard, stolní fotbal a televize s 24 místy a více.

Pokoje v hotelu

V našem hotelu s kapacitou 39 lůžek, nabízíme ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, všechny s vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají přímo vstup na terasu, balkon nebo zimní zahradu. Do pokoje v přízemí je zajištění bezbariérový přístup pro tělesně postižené osoby, včetně vybavené koupelny.

Vybavení pokojů - manželské postele, bohatý úložný prostor, TV, vlastní sociální zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Doksy a Středohoří a Máchův kraj

Parkování je možné v areálu hotelu nebo na ulici ve vyhrazených prostorech. Pro motorkáře je zde také možnost parkování na dvorku. Jezero je cca 200 m, obchod 300 m, pošta a další služby do 500 m.

Řekne se Doksy, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Lázeňský Vrch hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lázeňský vrch Lázeňský vrch 128 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Lázeňský Vrch Doksy Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, TV místnost, informační služba, zdravotní středisko 2 m od hotelu, možnost vyprání prádla za poplatek 100 Kč, obchodní centrum 300 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, klimatizace, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu, kadeřnictví 50 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 200 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, uklidnit se při minigolfu 50 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 50 m od hotelu, namazat tága, billiard je, půjčovna sportovního vybavení je 200 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Lázeňský Vrch poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Lázeňský Vrch nabízí: restaurace, bar, vinárna, kavárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, rybolov.


Fotogalerie ubytování Hotel Lázeňský Vrch

Hotel Lázeňský Vrch recenze na ubytování Doksy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lázeňský Vrch kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lázeňský Vrch na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lázeňský Vrch můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lázeňský Vrch z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.305 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Máchův kraj

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lázeňský Vrch a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lázeňský Vrch je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lázeňský Vrch je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Samechov
  Foto hotelu Zrekonstruovaný areál s hotelem a školicím střediskem se nachází v turisticky vyhledávané lokalitě - regionu Posázaví. Funkcionalistická vila…
  hotely Benešov
 • Hotel Cloister Inn
  Foto hotelu Cloister Inn Hotel se nachází v samém srdci Starého Města ve městě Praha, v postranní uličce téměř bez…
  hotely Praha
 • Wellness Hotel Diana
  Foto hotelu Wellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Wellness hotel…
  hotely Šumperk v lokalitě Lázně

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 177 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.