Cb Royal Hotel České Budějovice


Cb Royal Hotel

Pražská 103, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00 hod.

Řekne se České Budějovice, ale kde Hotel CB ROYAL hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel CB ROYAL Pražská 103 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Cb Royal Hotel

Cb Royal Hotel zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Cb Royal Hotel

Cb Royal Hotel recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Cb Royal Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Cb Royal Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Cb Royal Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Cb Royal Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Cb Royal Hotel

Adresa a kontakt na Cb Royal Hotel
Pražská 103
370 04 České Budějovice


ev.č.219 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Cb Royal Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Cb Royal Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Cb Royal Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Belveder Děčín
  Foto hotelu Hotel Belveder se nachází v divukrásné, turisticky atraktivní oblasti Českého Švýcarska, mezi Děčínem a hraničním přechodem Hřensko,…
  hotely Děčín ubytování od 830 Kč
 • Hotel Adalbert
  Foto hotelu Hotel Adalbert nabízí pobyt v 1000 let starém, stále fungujícím klášteru v přátelské a klidné atmosféře. Hotel disponuje…
  hotely Praha ubytování od 36 €
 • Hotel Švejk
  Foto hotelu Rodinný hotel v krásné přírodě Krušných hor se zaměřením na rodiny s dětmi (certifikace Baby friendly). Hotel se…
  hotely Sokolov ubytování od 750 Kč