Garni Hotel Kit České Budějovice


Garni Hotel Kit

Kostelní 1221/22, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Garni Hotel Kit

Tradiční ubytování České Budějovice - příjemné prostředí a pěkné pokoje, levné ubytování v centru města.

Kapacita hotelu je 20 pokojů. Všechny jsou vybaveny vlastním WC, sprchou nebo vanou, TV. Pokoje disponují variabilním počtem lůžek pro 1-4 osoby dle vašich potřeb. Celková kapacita hotelu je 50 lůžek.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná v hotelové jídelně v době od 7 do 10 hodin.

Nově nabízíme i ubytování s polopenzí. Ve spolupráci se značkovou restaurací Potrefená Husa Beerpoint v OC IGY (cca 70m) je zajišťována večeře.

Parkování před naším hotelem je možné. Dále nabízíme velkou garáž a 4 garážová místa pro Vaše automobily, motocykly a kola.

V prostorách hotelu je dostupný bezdrátový internet (Wifi) a přístup k PC.

Pokoje v hotelu

Kapacita hotelu je 20 pokojů. Všechny jsou vybaveny vlastním WC, sprchou nebo vanou, TV. Pokoje disponují variabilním počtem lůžek pro 1-4 osoby dle vašich potřeb.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Garni Hotel Kit stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná v hotelové jídelně v době od 7 do 10 hodin.

Nově nabízíme i ubytování s polopenzí. Ve spolupráci se značkovou restaurací Potrefená Husa Beerpoint v OC IGY (cca 70m) je zajišťována večeře.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Garni Hotel Kit hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel KIT Kostelní 1221/22 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Výhodná poloha v centru města České Budějovice - snadný přístup do:

restaurací, divadel, kin, muzeí, fitness, zimního stadionu, na plovárnu...

Služby při ubytování

Garni Hotel Kit České Budějovice Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 50 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol, kadeřnictví 50 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 50 m od hotelu, zacvičit ve fitness 50 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 50 m od hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Garni Hotel Kit nabízí: restaurace 50 m od hotelu, bar 50 m od hotelu, kavárna 50 m od hotelu, zahrádka 50 m od hotelu, pivnice 50 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 50 m od hotelu, divadlo 50 m od hotelu, solárium 50 m od hotelu, lázně - wellness 50 m od hotelu, whirlpool 50 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Garni Hotel Kit

Garni Hotel Kit recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Garni Hotel Kit kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Garni Hotel Kit na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Garni Hotel Kit můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Garni Hotel Kit z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Garni Hotel Kit

Adresa a kontakt na Garni Hotel Kit
Kostelní 1221/22
370 04 České Budějovice


ev.č.221 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Garni Hotel Kit a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Garni Hotel Kit je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Garni Hotel Kit je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely