Hotel Adler České Budějovice


Hotel Adler

Klostermannova 2528/6, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel Adler
Hotel Adler  - rezervovat ubytování nyní

Jedná se o první rodinný hotel v Českých Budějovicích, který byl otevřen v červnu 1993. Hotel se nachází v klidné části města, 10 minut pěší chůze od historického centra. V recepci je nepřetržitá služba, která splní veškeré Vaše požadavky.

Hotel nabízí celkem 24 pokojů, z toho 2 jednolůžkové, 2 trojlůžkové a 21 dvoulůžkových. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem s přímou volbou (možnost připojení k Internetu), rádiem, TV + satelit a minibarem.

Pokoje v hotelu

Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem s přímou volbou (možnost připojení k Internetu), rádiem, TV + satelit a minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Adler stravování

Restaurace s kapacitou 50 míst nabízí zajímavou a širokou nabídku české a mezinároní kuchyně. Naše lahodné pokrmy mohou hosté zapít čepovaným, neméně lahodným pivem značky Budvar z místního pivovaru. Odpočinek a příjemné posezení najdete v hotelovém baru nebo na letní terase. Zároveň Vám nabízíme možnost rezervace a uspořádání slavnostních večírků, rautů, svateb, promocí a podobných akcí.

Našim hostům nabízíme možnost posezení na letní zahrádce.

Popis okolí hotelu, České Budějovice a Jižní Čechy

Památky města České Budějovice, turistika a cykloturistika v okolí.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Hotel Adler hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel ADLER Klostermannova 6 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Odpočinek a příjemné posezení najdete v hotelovém baru, restauraci nebo na letní terase. Pro osobní auta nabízíme uzavřené parkování a pro autobusy je možnost parkovat přímo před hotelem. Restaurace s kapacitou 50 míst nabízí zajímavou a širokou nabídku české a mezinároní kuchyně. Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Přístup veřejnou dopravou Pokoje se sociálním zařízením Minibar na pokoji 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj 1 - jednolůžkový pokoj

Služby při ubytování

Hotel Adler České Budějovice Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u hotelu, internet v hotelu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Adler nabízí: restaurace.


Fotogalerie ubytování Hotel Adler

Hotel Adler recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Adler kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Adler na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Adler můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Adler z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.217 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Adler a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Adler je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Adler je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely