Hotel Alf Borovany


Hotel Alf

Žižkovo nám. 2, Borovany
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel Alf

Rodinný Hotel Alf je situovaný přímo na náměstí obce Borovany a nabízí ubytování pro jednotlivce, zájezdové skupiny, sportovní soustředění a rodiny s dětmi.

Hotel nabízí převážně dvoulůžkové pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, telefonem, některé i TV. Připojení FREE WIFI zdarma v celém hotelu. Výtah pro seniory.

Parkování auta a úschova kol zdarma. Dobré vlakové i autobusové spojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Alf stravování

Kuchyně nabízí široký výběr z minutkových jídel, hotových jídel, případně sestavíme svatební menu v souladu s Vašimi požadavky.

V přízemí hotelu provozujeme restauraci s tanečním parketem a letní terasou. Bezbariérový přístup.
Kapacita restaurace je 150 – 200 míst k sezení a lze ji rozdělit na 3 samostatné salonky. Letní terasa 80 míst k sezení.
Našim hostům zde zajišťujeme stravování dle jejich požadavků (snídaně, polopenze, plná penze).
Svatební hostiny, rodinné oslavy, rauty, či taneční večery s živou hudbou.
Naše kuchyně nabízí široký výběr z minutkových jídel, hotových jídel, případně sestavíme svatební menu v souladu s Vašimi požadavky.

Popis okolí hotelu, Borovany a Jižní Čechy

V Borovanech je možné navštívit letní přírodní koupaliště LAZNA, krytý plavecký bazén (mimosezónně), tenisové kurty, volejbalové nebo fotbalové hřiště. V okolí je velké množství značených turistických stezek pro pěší i cyklisty. 3 km od Borovan lze navštívit malou zologickou zahradu - ZOO Dvorec.

Řekne se Borovany, Jižní Čechy, ale kde Hotel Alf hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Alf Žižkovo nám. 2 Borovany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Alf

Hotel Alf recenze na ubytování Borovany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Alf kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Alf na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Alf můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Alf z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Alf

Adresa a kontakt na Hotel Alf
Žižkovo nám. 2
373 12 Borovany


ev.č.68 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Alf a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Alf je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Alf je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely