Hotel Filip České Budějovice


Hotel Filip České Budějovice

Lannova 51, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel Filip České Budějovice

Jednou z nejznámějších a významných možností ubytování v centru města České Budějovice je hotel Filip. Hotel se nachází v klidném a příjemném zákoutí jedné z nejfrekventovanějších pěších nákupních tříd – na Lannově třídě, která spojuje hlavní náměstí Přemysla Otakara II. a hlavní autobusové i vlakové nádraží od něhož hotel stojí jen pár desítek metrů. b

V hotelu se nachází útulná NEKUŘÁCKÁ restaurace s domácí kuchyní, která Vás jistě potěší dobrou cenou, ale hlavně vysokou kvalitou, na které si zakládáme V restauraci je k dispozici salonek, který slouží pro svatby, školení, semináře, kurzy, firemní prezentace, ale také pro různé oslavy, svatby i setkání. Pro svatby je velmi často využitý novomanželský pokoj s vlastní vířivou vanou.

Jednou z velkých předností hotelu FILIP je též bezpečné a bezplatné parkování pro automobily hostů přímo v areálu hotelu, v centru Českých Budějovic, ihned po ubytování. Máte-li zájem využít služeb ubytování v hotelu Filip k pořádání výukových kurzů, školení, svateb, teambuilding, nebo strávit několik krásných dní v jižních čechách s relaxací v našem wellness, těšíme se na Vaši návštěvu.

V našem wellness centru je k dispozici hydromasážní vana (whirpool) jak v rámci ubytování vromantickém balíčku, tak je dostupná i pro širokou veřejnost. (Dále u nás můžete vyzkoušet solárium nebo solnou jeskyni). Rádi bychom Vás pozvali do našeho Solária, které je součástí našeho malého ale zároveň útulného a příjemného wellness centra.

Pokoje v hotelu

Hotel Filip nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, ale také v bezbariérovém pokoji a apartmá. Všechny pokoje mají pokrytí Wi-fi signálem pro bezdrátové připojení k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Filip České Budějovice stravování

Hotelová restaurace vysoké kvality nejen pro ubytované hosty, ale dostupná i pro veřejnost. Naše kuchyně si zakládá na domácích potravinách. Čerstvé domácí bagetky, houskové i bramborové knedlíky, maso dovážené přímo od řezníka. Při přípravě našich pokrmů nepoužíváme žádné konvenience (chemická dochucovadla) a podporujeme dodavatele našeho regionu.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Hotel Filip České Budějovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel FILIP Lannova 51 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Filip České Budějovice

Hotel Filip České Budějovice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Filip České Budějovice

Hotel Filip České Budějovice recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Filip České Budějovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Filip České Budějovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Filip České Budějovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Filip České Budějovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Filip České Budějovice

Adresa a kontakt na Hotel Filip České Budějovice
Lannova 51
370 01 České Budějovice


ev.č.216 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Filip České Budějovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Filip České Budějovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Filip České Budějovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely