Hotel Laguna České Budějovice


Hotel Laguna České Budějovice

Střížovská 1659, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel Laguna České Budějovice

Hotel Laguna se nachází v Českých Budějovicích – městská část Nové Hodějovice, vzdálená od centra asi 10 minut autem či MHD. Hotelová část disponuje kapacitou 9 pokojů ve dvou, tří a čtyřlůžkových provedeních (možnost přistýlky). Pokoje jsou komfortně zařízeny a vybaveny ledničkou, televizí a vlastní koupelnou. Wifi připojení je samozřejmostí.
V přízemí hotelu se nachází stylově zařízená restaurace v podmořském stylu, kde se podávají snídaně, které jsou zahrnuty v základní ceně ubytování.

Pokoje v hotelu

Ubytování nabízíme v komfortně zařízených pokojích a apartmá. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. Apartmá disponuje oddělenou koupelnou s vanou a samostatným WC. Všechny ubytovací jednotky jsou situované jihovychodním směrem do klidné obytné čtvrti. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Nabízíme však i jednolůžkovou variantu ubytování.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, České Budějovice a Jižní Čechy

České Budějovice, metropole jižních Čech, nabízí turistům jak kulturní vyžití v podobě koncertů, výstav a různých představení, tak i sportovní akce včetně možnosti návštěvy plovárny, sauny, fitness center, squashových a tenisových kurtů a zimního stadionu. Na své si přijdou také milovníci historických památek, kteří si mohou prohlédnout náměstí Přemysla Otakara II. , Piaristické náměstí s nejstarším klášterním kostelem Panny Marie, Solnicí apod. Hotel díky své poloze na okraji města je také velice vhodný pro cykloturistiku (kolárna k dispozici). V okolí najdete řadu atraktivních cílů pro výlety jak autem, tak na kole. Pohodlné cestování nabízí i vlakové spojení (zastávka 5 minut chůze). Můžete navštívit nedaleké lázeňské město Třeboň, Nové Hrady, zámek Hluboká nebo Český Krumlov.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Hotel Laguna České Budějovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Laguna Střížovská 1659 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Laguna České Budějovice České Budějovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 80 osob, přednáškový sál, informační služba, možnost vyprání prádla za poplatek 150 Kč, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Laguna České Budějovice poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Laguna České Budějovice nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 2000 m od hotelu, dětské hřiště 10 m od hotelu, kino 3000 m od hotelu, divadlo 3000 m od hotelu, houbaření, kasíno 3000 m od hotelu, masáže.


Ceník ubytování Hotel Laguna České Budějovice

Hotel Laguna České Budějovice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Laguna České Budějovice

Hotel Laguna České Budějovice recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Laguna České Budějovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Laguna České Budějovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Laguna České Budějovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Laguna České Budějovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Laguna České Budějovice

Adresa a kontakt na Hotel Laguna České Budějovice
Střížovská 1659
370 08 České Budějovice


ev.č.208 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Laguna České Budějovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Laguna České Budějovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Laguna České Budějovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely