Hotel Mrkáček Lišov


Hotel Mrkáček

Foto Hotel Mrkáček
Hotel Mrkáček - rezervovat ubytování nyní

Hotel Mrkáček se nachází v Lišově u Českých Budějovic a najdete zde kompletní služby pro Váš aktivní odpočinek.

Hotel Mrkáček se nachází v Lišově u Českých Budějovic a nabízí moderně a účelně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, televizí, chladničkou s občerstvením, telefonem a připojením k internetu. Kapacita hotelu je 39 lůžek.

Hotel zajišťuje kompletní stravování (snídaně, obědy, večeře – nonstop).

Součástí areálu je vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem – zcela zdarma, dětské hřiště a venkovní krytá terasa s kapacitou 50 míst.

Najdete zde kompletní služby pro Váš aktivní odpočinek: restaurace Sport s vynikající kuchyní, nová moderní restaurace s kapacitou 150 míst, relaxační centrum, fitness centrum, bazén Whirlpool, sauna, 2 venkovní tenisové kurty, 2 kryté tenisové haly, bowling, kulečník, šipky, kurt na beach volejbal a nohejbal, odborné masáže, půjčovna jízdních kol, kosmetický salón (manikúra, pedikúra, kosmetika).

Možno rezervovat celý areál sportcentra vč. hotelu pro soukromé či firemní večírky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Mrkáček stravování

Hotel zajišťuje kompletní stravování (snídaně, obědy, večeře – nonstop). Naše 2 restaurace Vám nabídnou tradiční českou kuchyni, ale i nejrůznější vynikající speciality, pizzu i thajská jídla. Lze zde pořádat soukromé večírky, rauty, oslavy, firemní akce, prezentace, svatby, školení, apod. Kapacita je 50 míst + 150 míst v restauraci RELAX v 1. patře. V letních měsících máte možnost posezení na stylové venkovní terase s kapacitou 60 míst. V restauraci si lze zazpívat při karaoke a sledovat přímé přenosy na velkopološné obrazovce.

Popis okolí hotelu, Lišov a Jižní Čechy

Město Lišov leží na pahorkatině, která odděluje kotlinu českobudějovickou a třeboňskou. Nejvyšším místem této pahorkatiny je kóta Větrník, ležící v nadmořské výšce 566 m. Počátky vzniku města nejsou přesně známy, lze však důvodně předpokládat, že se jedná o osadu starou.

Řekne se Lišov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Mrkáček hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel MRKÁČEK Dolní 865 Lišov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Mrkáček

Hotel Mrkáček recenze na ubytování Lišov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Mrkáček kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Mrkáček na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Mrkáček můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Mrkáček z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.920 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Mrkáček a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Mrkáček je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Mrkáček je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely