Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou Hluboká nad Vltavou


Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou

Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou

Zámecký hotel Štekl je zasazen uprostřed překrásné a historicky bohaté krajiny Jižních Čech, v těsné blízkosti zámku Hluboká, který je jedním z nejnavštěvovanějších zámků České republiky.

Hotel je ideálním místem pobytu jak pro rodiny s dětmi a individuální klientelu, tak i pro korporátní klientelu a pořádání firemních akcí. Sportovně založení hosté ocení Wellness Štekl, vybavený finskou saunou, krytým bazénem s vodopádem a protiproudem, whirlpoolem a posilovnou. Nově otevřená Oranžérie s celkovou kapacitou od 50 do 150 míst, propojená s prostornou terasou hotelu, je originálním místem pro pořádání svatebních hostin, rautů nebo banketů za příznivého počasí v hlavní sezoně. Pro hosty hotelu je k dispozici celkem 14 parkovacích míst v hotelové garáži a dalších 20 míst na venkovním parkovišti.

Pokoje v hotelu

Hotelovým hostům je k dispozici 5 apartmá, 13 deluxe a 27 standardních pokojů, zařízených ve stejném stylu jako je interiér zámku Hluboká. Atmosféra pokojů je dotvářena i replikami obrazů holandských mistrů. Ani jeden ze 45 pokojů není stejný. Díky své velikosti a architektonickému řešení má každý svou osobitou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou stravování

Elegantní prostředí hotelové restaurace “ERB” reprezentuje nabídka mezinárodní i české kuchyně a samozřejmě výběr českých i zahraničních vín. Nově otevřený Anglický klub Vás pak jistě mile překvapí svou útulností a noblesou.

Popis okolí hotelu, Hluboká nad Vltavou a Jižní Čechy

Romantický zámecký hotel Štekl naleznete 11km od Českých Budějovic v Hluboké nad Vltavou, uprostřed překrásné a historicky bohaté krajiny Jižních Čech, v těsné blízkosti zámku Hluboká, který je jedním z nejnavštěvovanějších zámků České republiky.

V těsném sousedství zámku, v bývalé zámecké jízdárně je Alšova jihočeská galerie s jedinečnou expozicí českého středověkého umění (proslulá sbírka gotických madon) a neméně atraktivním souborem děl ze století dvacátého.

Řekne se Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy, ale kde Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel ŠTEKL Bezručova 141 Hluboká nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou Hluboká nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: přednáškový sál, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 700 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, jízda na koni, masáže.


Ceník ubytování Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou

Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou

Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou recenze na ubytování Hluboká nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou

Adresa a kontakt na Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou
Bezručova 141
373 41 Hluboká nad Vltavou


ev.č.412 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Štekl Hluboká Nad Vltavou je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely