Hotel U Budvaru České Budějovice


Hotel U Budvaru

Kněžskodvorská 514/20, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel U Budvaru

Pokoje v hotelu

Hotel u Budvaru nabízí ubytování ve třech jednolůžkových, třech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Bezdrátové připojení k internetu je zdarma po celém hotelu. Pokoje jsou vybaveny koupelna se sprchovým koutem, sociálním zařízením a televizí. Většina pokojů hotelu u Budvaru v Českých Budějovicích má oddělená lůžka s možností přisunutí k sobě. Celková kapacita je 16 lůžek v 8 pokojích. Pokoje hotelu u Budvaru jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Hotel U Budvaru hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Budvaru Kněžskodvorská 20 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel U Budvaru České Budějovice Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.


Ceník ubytování Hotel U Budvaru

Hotel U Budvaru zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel U Budvaru

Hotel U Budvaru recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Budvaru kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Budvaru na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Budvaru můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Budvaru z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel U Budvaru

Adresa a kontakt na Hotel U Budvaru
Kněžskodvorská 514/20
370 04 České Budějovice


ev.č.220 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Budvaru a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Budvaru je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Budvaru je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely