Hotel U Solné Brány České Budějovice


Hotel U Solné Brány

Radniční 138/11, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel U Solné Brány

Hotel U Solné brány je rodinný hotel situovaný v klidné lokalitě cca 50m od náměstí Přemysla Otakara II. O vaše pohodlí se postará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá vaše přání. Pokoje jsou útulně zařízené s koupelnou a minibarem dále TV, satelitem a WIFI připojením. Většina pokojů má balkon či terasu. Naše restaurace slouží jak k příjemnému posezení tak i firemní párty, svatby narozeniny a různé oslavy. Rádi za Vámi vyjedeme na Vaše pracoviště nebo k Vám domů a připravíme Vám raut, hostinu nebo speciální menu. Naším individuálním přístupem zaručujeme Vaši spokojenost. Hotel nabízí možnost pronájmu dvou salonků. Kapacita prvního salonku je 20 osob. Druhý mezisalonek má kapacitu 8 osob. Salonek je vybaven LCD televizorem s možností připojení notebooku. V cene pronájmu je zahrnuta možnost využití promítacího plátna či flipchartu.

Hotelová kapacita ubytování je 27 osob ve 12 pokojích.

Pokoje v hotelu

Většina pokojů nabízí svým hostům výhled z balkonu nebo terasy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel U Solné Brány stravování

V hotelu se nachází restaurace s kapacitou 50 míst.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Hotel U Solné Brány hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U SOLNÉ BRÁNY Radniční 138/11 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel U Solné Brány České Budějovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště za poplatek 200 Kč, internet, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel U Solné Brány poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel U Solné Brány nabízí: restaurace, bar, zahrádka.


Ceník ubytování Hotel U Solné Brány

Hotel U Solné Brány zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel U Solné Brány

Hotel U Solné Brány recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Solné Brány kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Solné Brány na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Solné Brány můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Solné Brány z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel U Solné Brány

Adresa a kontakt na Hotel U Solné Brány
Radniční 138/11
370 01 České Budějovice


ev.č.222 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Solné Brány a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Solné Brány je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Solné Brány je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel U Zvonu
  Foto hotelu Hotel U Zvonu je útulný rodinný hotel v centru podhorského městečka Vrchlabí. Nabízíme ubytování ve stylově zařízených jednolůžkových…
  hotely Trutnov v lokalitě Krkonoše
 • Hotel Svatý Tomáš
  Foto hotelu Hotel Svatý Tomáš Vám nabízí kombinaci wellness zážitků, romantického a komfortního ubytování uprostřed panenské přírody na vrcholcích…
  hotely Český Krumlov v lokalitě Lipno
 • Hejtmanský Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hejtmanský dvůr, který se pyšní čtyřmi hvězdami, naleznete v královském městě Slaný ve středočeském kraji cca…
  hotely Kladno