Hotel Záviš Z Falkenštejna Hluboká nad Vltavou


Hotel Záviš Z Falkenštejna

nám. Čsl. armády 25, Hluboká nad Vltavou
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Hotel Záviš Z Falkenštejna
Hotel Záviš Z Falkenštejna  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů jak Jihočeského kraje, tak celé České republiky. Hluboká nad Vltavou je ideálním místem pro trávení dovolené.

Hotel Záviš z Falkenštejna o celkové kapacitě 50 lůžek, kterou je možno navýšit o 8 přistýlek, nabízí ubytování ve 28 pokojích. Jedná se o 6 jednolůžkových pokojů, 18 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány, které mohou hostům poskytnout ještě větší komfort. V hotelu jsou též dva dvoulůžkové pokoje vyhrazené pro osoby s tělesným postižením.
Všechny pokoje a apartmány jsou komfortně vybaveny a poskytují pohodlí odpovídající požadovaným standardům čtyřhvězdičkového hotelu. Část pokojů je s výhledem na náměstí, část na golfové hřiště.

Pokoje v hotelu

Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (sprcha v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, vana v apartmánech), vybavení pokoje dále zahrnuje - televizi se satelitem, minibar, fén, rádio, telefon s přímou volbou, trezor, a vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu. Pro větší pohodlí hostů jsou v pokojích umístěny rychlovarné konvice. Apartmány se skládají ze dvou místností - obývacího pokoje, a ložnice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Záviš Z Falkenštejna stravování

Naši hosté mohou využít nekuřáckou restauraci s dětským koutkem, ke které přiléhá letní terasa. Příjemné posezení u hořícího krbu je ve sklepní vinárně Šatlava, nebo mohou hosté posedět v turistické restauraci Na Růžku, případně v zastřešené terase, která se v zimě vytápí.

Pro hosty připravíme chutné pokrmy, nabídku jídelního lístku naleznete na našich webových stránkách. Během roku připravujeme také speciální akce - Vepřové či Rybí hody, Velikonoční menu, apod.

Popis okolí hotelu, Hluboká nad Vltavou a Jižní Čechy

Hotel Záviš z Falkenštejna **** se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů jak Jihočeského kraje, tak celé České republiky. Hluboká nad Vltavou je ideálním místem pro trávení dovolené.

Řekne se Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy, ale kde Hotel Záviš Z Falkenštejna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Záviš z Falkenštejna Náměstí Čsl. armády 25 Hluboká nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Záviš Z Falkenštejna Hluboká nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku - 600 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 650 m od hotelu, zacvičit ve fitness 100 m od hotelu, zahrát bowling 600 m od hotelu, zapinkat stolní tenis 800 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 800 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 650 m od hotelu, půjčovna sportovního vybavení je 800 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 700 m od hotelu, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Záviš Z Falkenštejna poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Záviš Z Falkenštejna nabízí: restaurace, bar, vinárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 30 m od hotelu, diskotéka 20 m od hotelu, dětské hřiště 800 m od hotelu, kino 400 m od hotelu, divadlo 400 m od hotelu, lov, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness 30 m od hotelu, whirlpool 30 m od hotelu, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Záviš Z Falkenštejna

Hotel Záviš Z Falkenštejna recenze na ubytování Hluboká nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Záviš Z Falkenštejna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Záviš Z Falkenštejna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Záviš Z Falkenštejna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Záviš Z Falkenštejna z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.409 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Záviš Z Falkenštejna a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Záviš Z Falkenštejna je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Záviš Z Falkenštejna je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely