Orient Spa České Budějovice


Orient Spa

Skuherského 2, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Orient Spa

Nabízíme ubytování v prostorných jedno až třílůžkových pokojích v těsné blízkosti centra Českých Budějovic.

Každý pokoj je vybaven televizorem se satelitními kanály, telefonem, koupelnou se sprchou a WC. Hosté mohou parkovat zdarma přímo u objektu. K ubytování Vám bude poskytnuto prohřátí v tradiční turecké lázni "HAMMAM" pro dvě osoby na 15 minut ZDARMA. Na výběr z široké škály masáží: thajské, filipínské, havajské Lomi Lomi, masáž Lávovými kameny, peelingy, zábaly, thai spa, zábal v banánových listech, royal masáž bylinnými měšci

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Orient Spa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Orient Spa Skuherského 2 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Nyní máte možnost spojit v Orient Spa ubytování a relaxaci a užít si celý "lázeňský" víkend! Balíčky služeb "ORIENT WEEKEND", "DREAM WEEKEND", SWEET WEEKEND" nebo "PARADISE WEEKEND". Snídaně se podávají v hotelu Savoy, který je vzdálen 40 m a jsou formou bufetu. Dospělá osoba 150, -Kč a dítě od 5 do 12let 75, -kč. Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Pokoje se sociálním zařízením Televizor na pokoji Toaleta na pokoji

Služby při ubytování

Orient Spa České Budějovice Vám nabízí při pobytu následující služby: obchodní centrum 300 m od hotelu, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v hotelu

Orient Spa poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, business.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: masáže.


Fotogalerie ubytování Orient Spa

Orient Spa recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Orient Spa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Orient Spa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Orient Spa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Orient Spa z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Orient Spa

Adresa a kontakt na Orient Spa
Skuherského 2
370 01 České Budějovice


ev.č.225 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Orient Spa a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Orient Spa je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Orient Spa je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely