Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká Hluboká nad Vltavou


Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká

Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká
Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká - rezervovat ubytování nyní

Wellness Hotel DIAMANT - nejlepší místo pro relaxaci v srdci jižních Čech!
5hvězdičkový hotel ve spojení s moderním wellness a fitness centrem, širokou nabídkou balneo procedur, skvělou restaurací i golfem Vám vždy poskytne dokonalý servis, pohodlí a dostatek soukromí pro Váš nerušený odpočinek.

Wellness Hotel Diamant se pyšní luxusním 5-hvězdičkovým hotelem a také s veškerým komfortem fitness, wellness a balneo služeb. 5-hvězdičkový hotel nabízí svým hostům ubytování ve 34 luxusně zařízených pokojích, dvou apartmá a také pokoj pro handicapované, dále hotel nabízí restauraci s terasou s výhledem na golfové hřiště, konferenční sál s nejmodernější audiovizuální technikou, lobby bar a samozřejmě také vnitřní relaxační bazén. Díky svému nadstandardnímu vybavení hotel poskytuje i těm nejnáročnějším klientům maximální pohodlí a dokonalý servis.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování v 34 luxusně zařízených pokojích, včetně pokoje pro handicapované a dvou apartmá, vybavených s cílem uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Interiéry pokojů v moderním stylu. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou či vanou, včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru moderní koupelny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká stravování

Restaurace nabízí prvotřídní gastronomické speciality, sommelierský servis, slavnostní večeře, rauty. Lobby bar je vyhledávaným místem příjemného posezení a setkávání s přáteli.

Řekne se Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy, ale kde Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness Hotel Diamant Sokolská 1339 Hluboká nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká Hluboká nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, bezpečnostní schránka, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, uklidnit se při minigolfu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Zaměření ubytování v hotelu

Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká nabízí: restaurace, bar, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, jízda na koni, solárium, lázně - wellness, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká

Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká recenze na ubytování Hluboká nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2595 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Relaxační a Regenerační Centrum Hluboká je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 69 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.