Residence U Černé věže České Budějovice


Residence U Černé věže

U Černé věže 13, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Residence U Černé věže
Residence U Černé věže - rezervovat ubytování nyní

Luxusní apartmány v historickém centru města za cenu hotelového pokoje. Ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou.

Připravili jsme pro vaše pohodlí komfortně zařízené apartmány, které navodí pocit domácího prostředí, ať už jste na cestách za prací či jihočeskými kulturními památkami. Apartmány jsou vybaveny satelitní televizí, rádiem, telefonem s přímou volbou a internetovým připojením. Relaxaci si vychutnáte v luxusní a prostorné koupelně. Můžete využít gastronomických služeb restaurace nebo je vám k dispozici vlastní, plně vybavená kuchyň. Luxusní bydlení a příjemné prostředí je umocněno jedinečnou historickou atmosférou celého komplexu. Budovy jsou památkově chráněny a v jejich prostorách je zachováno mnoho původních architektonických prvků. Residence se nachází přímo v historickém jádru města, u Černé věže, na dohled z náměstí Přemysla Otakara II.

Pokoje v hotelu

Residence U Černé věže má k dispozici 18 plně vybavených apartmánů s kapacitou 44 lůžek. Plošná výměra apartmánů je od 33 do 76 m². Zvolit můžete: - dvoulůžkvý apartmán se sprchovým koutem - 2+kk (do 56 m²) - dvoulůžkový apartmán s vanou - 2+kk (56 m²) - dvoulůžkový apartmán s mezonetem a terasou - čtyřlůžkový apartmán s mezonetem a terasou Apartmány jsou vybaveny barevnou televizí se satelitními programy, rádiem, telefonem s přímou volbou a internetovým připojením. V prostorné a luxusně provedené koupelně se sprchovým koutem nebo vanou je k dispozici vysoušeč vlasů. Můžete využít gastronomické služby v naší restauraci, nebo si připravit pokrm dle chuti ve vlastní plně vybavené kuchyni jako doma. V kuchyni nechybí mikrovlnná trouba, plotna, lednice s mrazákem. Ve všech apartmánech je vlastní pračka. Podkrovní a mezonetové apartmány jsou opatřeny klimatizací.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Residence U Černé věže stravování

Můžete využít gastronomické služby naší restaurace (obědy, večeře), nebo si uvařit ve vlastní plně vybavené kuchyni jako doma. Snídani je možné zajistit v kavárně, která je součástí Residence.

Popis okolí hotelu, České Budějovice a Jižní Čechy

České Budějovice jsou častým cílem turistů, mají mnoho cenných historických památek a jsou přirozeným centrem turisticky atraktivního Jihočeského kraje. Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru (Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černá věž, katedrála svatého Mikuláše atd.). Ve městě se nachází Jihočeské muzeum, Muzeum koněspřežky, Jihočeské motocyklové muzeum, Budvar muzeum České Budějovice a Muzeum energetiky. V blízkém okolí Budějovic leží Hluboká nad Vltavou s jedním z nejnavštěvovanějších českých zámků. Významné je též bývalé hornické městečko Rudolfov s naučnou stezkou v okolí a obec Dobrá Voda s barokním kostelem Panny Marie Bolestné.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Residence U Černé věže hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Residence U Černé věže U Černé věže 13 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Residence se nachází přímo v historickém centru města, pár kroků z náměstí Přemysla Otakara II, poblíž Černé věže. K dispozici je vlastní parkoviště.


Fotogalerie ubytování Residence U Černé věže

Residence U Černé věže recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Residence U Černé věže kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Residence U Černé věže na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Residence U Černé věže můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Residence U Černé věže z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2763 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Residence U Černé věže a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Residence U Černé věže je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Residence U Černé věže je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Union Praha
  Foto hotelu Union Hotel se nachází hned vedle historického opevnění impozantního Vyšehradu, blízko centra Prahy, jen 5…
  hotely Praha ubytování od 38 €
 • Hotel Emeran
  Foto hotelu Rodinný hotel Emeran nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém bezbariérovém pokoji s vlastním sociálním zařízením,…
  hotely Most ubytování od 710 Kč
 • Motel Arkáda
  Foto hotelu Ubytování a restaurace v hotelu Arkáda Bučovice se nachází na strategickém místě na hlavní trase Brno - Uh. Hradiště…
  hotely Vyškov ubytování od 935 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 146 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.