Villa Resort Dlouhá louka České Budějovice


Villa Resort Dlouhá louka

Litvínovická 12A, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Villa Resort Dlouhá louka

4**** luxusně vybavené apartmány a studia Villa Resort jsou situované v malebném prostředí lesoparku Stromovka, který je vzdálen pár minut pěší chůze od samotného centra Českých Budějovic. Ubytování v apartmánech je ideální volbou pro ty, kteří si rádi dopřejí přepych. U nás si můžete dopřát odpočinek, tak také provozovat různorodé sportovní aktivity. Na recepci Vás vždy rádi přivítáme od 6:30 do 22:00.

Nové 4**** apartmány Superior jsou luxusně vybaveny, klimatizované s přilehlou terasou o rozloze 20m², s nábytkem na míru. Každý z apartmánů má vlastní kuchyňský kout (základní nádobí, myčka, lednička, kávovar nespresso s kapslemi), obývací pokoj s pohodlnou pohovkou a LCD televizí, ložnici s manželskou postelí a v případě 4**** apartmánu je zde navíc další pokoj se 2 oddělenými lůžky. V apartmánu jsou k dispozici župany, ručníky, hotelové pantofle a základní hygienické potřeby. Každý z apartmánů má taktéž k dispozici vlastní trezor.
V ceně je zahrnuto ubytování, snídaně ve formě bohatého bufetu, parkování u apartmánu, minibar, Wi-Fi připojení, půjčení kvalitních jízdních kol, tenisový kurt včetně veškerého vybavení a vstup do venkovního vyhřívaného bazénu 25×8 m s dětským brouzdalištěm. U bazénu jsou k dispozici ručníky, lehátka a stánek s občerstvením.

Pokoje v hotelu

Nové 4**** apartmány Superior jsou luxusně vybaveny, klimatizované s přilehlou terasou o rozloze 20m², s nábytkem na míru. Každý z apartmánů má vlastní kuchyňský kout (základní nádobí, myčka, lednička, kávovar nespresso s kapslemi), obývací pokoj s pohodlnou pohovkou a LCD televizí, ložnicí s manželskou postelí a v případě 4**** apartmánu je zde navíc další pokoj se 2 oddělenými lůžky. V apartmánu jsou k dispozici župany, ručníky, hotelové pantofle a základní hygienické potřeby. Každý z apartmánů má taktéž k dispozici vlastní trezor.
V ceně je zahrnuto ubytování, snídaně ve formě bohatého bufetu, parkování u apartmánu, minibar, Wi-Fi připojení, půjčení kvalitních jízdních kol, tenisový kurt včetně veškerého vybavení a vstup do venkovního vyhřívaného bazénu 25×8 m s dětským brouzdalištěm. U bazénu jsou k dispozici ručníky, lehátka a stánek s občerstvením.

Nová studia Superior o rozloze 40m2 jsou luxusně vybavené, klimatizované s přilehlou terasou, ze které lze vstoupit přímo k bazénu. Každé ze studií je vybaveno nábytkem na míru. K dispozici je pracovní stůl, pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou, 2 křesly, LCD televizí a manželským lůžkem, dále pak koupelna se sprchou a vanou. Každé ze studií má taktéž k dispozici vlastní trezor. Cena zahrnuje ubytování, snídaně, ručníky a základní hygienické potřeby a vstup do bazénu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Villa Resort Dlouhá louka stravování

V aureálu Villa resort Dlouhá louka se nachází restaurace s terasou.

Popis okolí hotelu, České Budějovice a Jižní Čechy

Hluboká nad Vltavou

ideální místo pro cykloturistiku. Můžete využít cyklostezky. Cesta na kole vám zabere cca 30 minut. Vzdálenost od Českých Budějovic je 11 km. Neopomenutelnou památkou je zde zámek ze 13. stol. Provoz zámku je celoroční.

Český Krumlov

Další kulturně významnou památkou je město Český Krumlov. Cesta do Českého Krumlova trvá cca 30 minut automobilem. Vzdálenost od Českých Budějovic je 25 km. Zámek Český Krumlov, památka UNESCO, je významným turistickým místem. Veřejnosti je otevřen od dubna do října.

Lipno nad Vltavou

Vzdálenost od Českých Budějovic je cca 60 km. Lipno je turistický ráj v každém ročním období, nabízí celou řadu sportovních aktivit. Milovníci sportu zde mohou využít cyklostezky. Turisté, kteří navštíví, v Česku jedinečnou, stezku korunami stromu, mohou pozorovat překrásnou krajinu Lipenské přehrady.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Villa Resort Dlouhá louka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Villa Resort Dlouhá louka Litvínovická 12A České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Villa Resort Dlouhá louka

Villa Resort Dlouhá louka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Villa Resort Dlouhá louka

Villa Resort Dlouhá louka recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Villa Resort Dlouhá louka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Villa Resort Dlouhá louka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Villa Resort Dlouhá louka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Villa Resort Dlouhá louka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Villa Resort Dlouhá louka

Adresa a kontakt na Villa Resort Dlouhá louka
Litvínovická 12A
37001 České Budějovice


ev.č.3000 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Villa Resort Dlouhá louka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Villa Resort Dlouhá louka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Villa Resort Dlouhá louka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Expo
  Foto hotelu Hotel Expo stojí v bezprostřední blízkosti centra, v sousedství areálu pražského Výstaviště, které se každoročně stává místem…
  hotely Praha
 • Darovanský Dvůr Resort
  Foto hotelu Hotelový komplex Darovanský dvůr resort je tvořen budovami v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, které obklopují…
  hotely Rokycany
 • Hotel Pohoda Pozlovice
  Foto hotelu Hotel Pohoda se nachází na klidném místě v bezprostřední blízkosti Luhačovic, 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády.…
  hotely Zlín