Wellness Hotel Rezidence Nové Hrady


Wellness Hotel Rezidence

nám. Republiky 1, Nové Hrady
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Wellness Hotel Rezidence
Wellness Hotel Rezidence  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Rezidence je wellnes hotel a spa komplex nabízející wellness pobyty, situovaný v nádherné přírodě Novohradských hor v jížních Čechách nabízející hostům komplexní služby v oblasti wellness, ubytování, kongresové turistiky i gastronomických služeb. Wellness hotel vznikl v původním městském paláci šlechtického rodu Buquoyů a dnes nabízí ideální zázemí pro pořádání kongresů, firemních akcí, svatby nebo vzdělávacích kurzů, kongresové turistiky i gastronomických služeb.

Stylové, moderní, pohodlné - tak by se daly stručně charakterizovat vybavení a atmosféra našich pokojů, a to ať už si vyberete pokoj standardní či některé z našich apartmá. Naším cílem je, abyste se u nás cítili vždy příjemně a spokojeně. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a jsou vybaveny moderním, účelovým nábytkem. Nechybí zde samozřejmě ani chladnička či rádio, v apartmánech pak také vybavený minibar.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně bufetového typu a neomezený vstup do wellness oázy.

Pokoje v hotelu

V současné době je kapacita hotelu 145 lůžek ve 61 pokojích, z toho je jedno malé a čtyři velká apartmá. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a jsou vybaveny moderním, účelovým nábytkem. Nechybí zde samozřejmě ani chladnička, televize či rádio, v apartmánech pak také vybavený minibar.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Nové Hrady, Jižní Čechy, ale kde Wellness Hotel Rezidence hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness hotel REZIDENCE náměstí Republiky 1 Nové Hrady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Wellness Hotel Rezidence

Wellness Hotel Rezidence recenze na ubytování Nové Hrady

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Wellness Hotel Rezidence kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness Hotel Rezidence na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Wellness Hotel Rezidence můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness Hotel Rezidence z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1157 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Wellness Hotel Rezidence a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Wellness Hotel Rezidence je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Wellness Hotel Rezidence je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely