Hotel Arcadie Český Krumlov


Hotel Arcadie

Horní 148, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Arcadie
Hotel Arcadie  - rezervovat ubytování nyní

Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Hotel je pouhých 100 m od náměstí, díky tomu jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky.

Hotel ARCADIE nabízí zcela nové ubytovací prostory v klidném prostředí. Důraz je kladen na maximální pohodlí a ochranu soukromí hostů.

Celková kapacita hotelu je 29 lůžek v 11 luxusně nadstandardně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

V hotelu nechybí konferenční místnost s cateringovými službami. Kapacita 25 osob může být využita ke školením, firemním prezentacím, apod.

Hotel nabízí směnárenské a sekretářské služby, hotelové 9 - ti místné taxi, které zajišťuje i odvoz na nedaleké hlídané parkoviště.

Pokoje v hotelu

Každému pokoji přísluší komfortní koupelna s vanou i sprchovým koutem, dále TV, telefon, internetové připojení, trezor a lednice. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

V letních měsících můžeme zajistit např. výlet na raftu, celoročně prohlídky města s průvodcem, výlety a okružní jízdy po okolí, zajišťujeme vstupenky na kulturní i sportovní akce, případně zprostředkujeme i další využití volného času ve městě a jeho okolí podle osobních přání hostů.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Arcadie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel ARCADIE Horní 148 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Arcadie Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 300 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Arcadie poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Arcadie nabízí: restaurace, pizzerie, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 100 m od hotelu, kino, divadlo 50 m od hotelu, houbaření, jízda na koni, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Arcadie

Hotel Arcadie recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Arcadie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Arcadie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Arcadie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Arcadie z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.255 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Arcadie a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Arcadie je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Arcadie je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely