Hotel Arcadie Český Krumlov


Hotel Arcadie

Horní 148, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Arcadie

Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Hotel je pouhých 100 m od náměstí, díky tomu jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky.

Hotel ARCADIE nabízí zcela nové ubytovací prostory v klidném prostředí. Důraz je kladen na maximální pohodlí a ochranu soukromí hostů.

Celková kapacita hotelu je 29 lůžek v 11 luxusně nadstandardně vybavených dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

V hotelu nechybí konferenční místnost s cateringovými službami. Kapacita 25 osob může být využita ke školením, firemním prezentacím, apod.

Hotel nabízí směnárenské a sekretářské služby, hotelové 9 - ti místné taxi, které zajišťuje i odvoz na nedaleké hlídané parkoviště.

Pokoje v hotelu

Každému pokoji přísluší komfortní koupelna s vanou i sprchovým koutem, dále TV, telefon, internetové připojení, trezor a lednice. Snídaně jsou podávány formou bohatých švédských stolů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov

V letních měsících můžeme zajistit např. výlet na raftu, celoročně prohlídky města s průvodcem, výlety a okružní jízdy po okolí, zajišťujeme vstupenky na kulturní i sportovní akce, případně zprostředkujeme i další využití volného času ve městě a jeho okolí podle osobních přání hostů.

Řekne se Český Krumlov, ale kde Hotel Arcadie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel ARCADIE Horní 148 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Arcadie Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 300 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Arcadie poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Arcadie nabízí: restaurace, pizzerie, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 100 m od hotelu, kino, divadlo 50 m od hotelu, houbaření, jízda na koni, masáže.


Ceník ubytování Hotel Arcadie

Hotel Arcadie zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Arcadie

Hotel Arcadie recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Arcadie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Arcadie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Arcadie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Arcadie z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Arcadie

Adresa a kontakt na Hotel Arcadie
Horní 148
381 01 Český Krumlov


ev.č.255 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Arcadie a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Arcadie je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Arcadie je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Union Praha
  Foto hotelu Union Hotel se nachází hned vedle historického opevnění impozantního Vyšehradu, blízko centra Prahy, jen 5…
  hotely Praha ubytování od 38 €
 • Hotel Emeran
  Foto hotelu Rodinný hotel Emeran nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém bezbariérovém pokoji s vlastním sociálním zařízením,…
  hotely Most ubytování od 710 Kč
 • Motel Arkáda
  Foto hotelu Ubytování a restaurace v hotelu Arkáda Bučovice se nachází na strategickém místě na hlavní trase Brno - Uh. Hradiště…
  hotely Vyškov ubytování od 935 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 100 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.