Hotel Barbora Český Krumlov


Hotel Barbora Český Krumlov

Široká 89, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Barbora Český Krumlov

Hotel Barbora*** se nachází přímo v centru Českého Krumlova, cca 50 metrů od náměstí. Ceny pokojů jsou včetně snídaně, která probíhá v hotelové restauraci formou teplého a studeného bufetu.

V nabídce jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje kategorie standart a superior. Kapacita hotelu je 23 osob. Hoteloví hosté mají 10% slevu na veškerou konzumaci v restauraci.

Příjezd (check-in) max. do 17 hodin.

Pokoje v hotelu

Hotelová budova ze 16. století nabízí ubytování ve standartně vybavených pokojích s dubouvým nábytkem, koupelnou - se sprchovým koutem nebo vanou, WC, TV příjmačem s nabídkou satelitních programů, , minibarem, klimatizací a WIFI.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Barbora Český Krumlov stravování

Originální interiér restaurace vychází z elegance a tradice gotického slohu, což je také jedním z typických prvků zámku v Českém Krumlově.

V letní sezóně lze využít i zahrádku, zastřešenou terasu v 1. patře nad restaurací s ojedinělým výhledem na zámecké panorama a Krumlovskou věž. Restaurace má kapacitu 120 osob a terasa 100 osob. Kdispozici je i nekuřácký salonek. Velmi rádi Vám nabídneme naší restauraci nebo terasu pro soukromé oslavy narozenin, svatby, rauty, firemní prezentace, večírky, školení a jakékoli jiné akce. Samozřejmostí je i nabídka Vám "šitá na míru" a do 24 hodin Vám odpovíme na e-mail, telefon na Váš požadavek, kdy jakékoliv přání není nemožné. Restaurace je také vhodná pro stravování hromadných zájezdů a skupin.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Barbora Český Krumlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel BARBORA Široká 89 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 500 m Vlakové nádraží: 1000 m

Doplňující informace

Parkování je na veřejném parkovišti P1 Jelenka je v blízkosti hotelu, cca 200m. V případě zájmu zajistíme parkovací lístky za poplatek.

Služby při ubytování

Hotel Barbora Český Krumlov Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme, klimatizace, internet na pokoji, taxi.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Barbora Český Krumlov poskytuje ubytování zaměřené zejména na romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Barbora Český Krumlov nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, noční klub, diskotéka, kino, divadlo, houbaření, rybolov, jízda na koni, solárium, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Barbora Český Krumlov

Hotel Barbora Český Krumlov recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Barbora Český Krumlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Barbora Český Krumlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Barbora Český Krumlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Barbora Český Krumlov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Barbora Český Krumlov

Adresa a kontakt na Hotel Barbora Český Krumlov
Široká 89
381 01 Český Krumlov


ev.č.250 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Barbora Český Krumlov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Barbora Český Krumlov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Barbora Český Krumlov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely