Hotel BouCZECH economy Lipno nad Vltavou


Hotel BouCZECH economy

Lipno nad Vltavou 50, Lipno nad Vltavou
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel BouCZECH economy

Hotel se nachází v klidné části staré obce Lipno nad Vltavou, necelých 400 metrů od jezera.

Hotel se nachází v klidné části staré obce Lipno nad Vltavou, asi 400m od jezera a 300m od centra dění, kde mimo jiné naleznete infocentrum, kavárny, restaurace, aquaworld, obchod s potravinami a centrální parkoviště, ze kterého se dostanete sedačkovou lanovou dráhou na sjezdovky skiareálu Lipno a Stezku v korunách stromů. Přibližně 50m od hotelu je malá prodejna COOP, pošta a kadeřnictví. V letních měsících Lipno nabízí také plavbu parníkem nebo zapůjčení kol, koloběžek a in-line bruslí.

Hotel má 16 pokojů z nichž každý obsahuje dvě místnosti. V menší se nachází jedna palanda, ve větší dvě palandy. Každé studio má vlastní sociální zařízení (sprchový kout, wc, umyvadlo). Lůžkoviny společně s klíčem od studia obdržíte při příjezdu na recepci od 16 do 18 hodin. Odjezdy jsou od 9:30 do 10 hodin. Na každém patře je společná kuchyň vybavená lednicemi, vařičem, mikrovlnnou troubou a základním nádobím.

Pokoje v hotelu

Budova disponuje 16-ti pohodlnými, nově zařízenými apartmány s možností ubytování až 6-ti osob. Všechny apartmány jsou tvořeny větším pokojem se 4-mi lůžky a menším pokojem pro 2 osoby. Součástí apartmánů je samozřejmě koupelna a WC. Povlečení je v ceně ubytování.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel BouCZECH economy stravování

V každém patře budovy je plně vybavená kuchyň určená pro přípravu jídla ubytoaných hostů. Pro skupiny lze po dohodě zajistit snídaně, polopenzi a nebo plnou penzi.

Popis okolí hotelu, Lipno nad Vltavou a Šumava a Český les

Hotel se nachází v klidné části staré obce Lipno nad Vltavou, asi 400m od jezera a 300m od centra dění, kde mimo jiné naleznete infocentrum, kavárny, restaurace, aquaworld, obchod s potravinami a centrální parkoviště, ze kterého se dostanete sedačkovou lanovou dráhou na sjezdovky skiareálu Lipno a Stezku v korunách stromů. Přibližně 50m od hotelu je malá prodejna COOP, pošta a kadeřnictví. V letních měsících Lipno nabízí také plavbu parníkem nebo zapůjčení kol, koloběžek a in-line bruslí.

Řekne se Lipno nad Vltavou, Šumava a Český les, ale kde Hotel BouCZECH economy hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel BouCZECH economy Lipno nad Vltavou 50 Lipno nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem, který lze parkovat přímo v areálu hotelu.


Ceník ubytování Hotel BouCZECH economy

Hotel BouCZECH economy zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel BouCZECH economy

Hotel BouCZECH economy recenze na ubytování Lipno nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel BouCZECH economy kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel BouCZECH economy na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel BouCZECH economy můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel BouCZECH economy z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel BouCZECH economy

Adresa a kontakt na Hotel BouCZECH economy
Lipno nad Vltavou 50
38278 Lipno nad Vltavou


ev.č.3129 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel BouCZECH economy a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel BouCZECH economy je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel BouCZECH economy je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel a Residence Royal Standard
  Foto hotelu HOTEL & RESIDENCE STANDARD***+ nabízí velmi pohodlné ubytování v luxusních dvouložnicových apartmánech s nádherným výhledem na Pražský hrad…
  hotely Praha ubytování od 45 €
 • Hotel Břízky
  Foto hotelu Hotel Břízky se nachází v klidné části města Jablonec nad Nisou v blízkosti jablonecké přehrady a je ideálním místem…
  hotely Jablonec nad Nisou ubytování od 1600 Kč
 • Chateau Herálec
  Foto hotelu Chateau Herálec se nachází uprostřed velkého anglického parku v srdci Českomoravské vrchoviny. Zámek byl v období 2009…
  hotely Havlíčkův Brod ubytování od 4750 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 110 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.