Hotel Edward Kelly Český Krumlov


Hotel Edward Kelly

Dlouhá 95, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Edward Kelly
Hotel Edward Kelly - rezervovat ubytování nyní

Hotel Edward Kelly nabízí ubytování ve zrekonstruovaném hotelu v "srdci" města Český Krumlov. Naše pokoje jsou zařízeny v historickém stylu, jež hostům nabízí pohodlné a romantické ubytování.

Hotel Edward Kelly je klidným útočištěm pro ty, kteří hledají ubytování v elegantním stylu. Podmanivý design hotelu Edward Kelly je cílem pro ty, kteří oceňují poklidnou relaxační atmosféru.
Hotel nabízí 8 pokojů a 2 apartmány, jež našim hostům poskytují kvalitní a elegantní prostředí pro odpočinek a relaxaci.
Ať už se do Českého Krumlova vydáte zažít neobvyklý kulturní zážitek, navštívit historické centrum či strávit rodinnou dovolenou s dětmi je pro Vás vždy hotel Edward Kelly tou správnou volbou, od kulturních zážitků spojených s poznáváním města Český Krumlov a okolí, po zážitkové a adrenalinové atrakce s výlety do přírody, až po splouvání řeky Vltavy na raftu či kanoi.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou, fénem, ručníky, psacím stolem s minibarem (za poplatek), povlečením, topením, šatní skříní s trezorem (zdarma), botníkem, TV s plochou obrazovkou a přístupem k WIFI.
Čtyři pokoje a apartmán mají s výhled na zámek, čtyři pokoje jsou s výhledem do historické úzké uličky v zadní časti hotelu a jeden apartmán je v podkroví hotelu bez výhledu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Edward Kelly stravování

Snídaně: podávány formou bufetu v hotelové kavárně od 08:00 - 09:30 (snídaňové prostory se uzamykají v 09:45 !)

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Edward Kelly hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Ebersbach a depandance Edward Kelly Široká 77 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

- nejbližší možné parkování je na parkovišti P1 (tzv. zahrada Jelenka - ulice Chvalšinská)
- zvýhodněné parkovací karty připravíme pouze na vyžádání: 2D - 280 Kč, 3D - 390 Kč, 4D - 480 Kč
Pěší chůze z parkoviště P1 k hotelu (cca 8 min) - GPS souřadnice P1: 48. 8139078N, 14. 3132867E

Doplňující informace

Storno podmínky:
- v případě zrušení rezervace do 48 hodin před příjezdem - bez poplatku
- v případě zrušení rezervace později - storno ve výši celého ubytování


Fotogalerie ubytování Hotel Edward Kelly

Hotel Edward Kelly recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Edward Kelly kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Edward Kelly na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Edward Kelly můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Edward Kelly z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3071 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Edward Kelly a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Edward Kelly je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Edward Kelly je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Medlov
  Foto hotelu Hotel Medlov naleznete na břehu rybníka Medlov, v jedné z nejzachovalejších částí Českomoravské vrchoviny. Dvoulůžkové pokoje a apartmány jsou…
  hotely Žďár nad Sázavou v lokalitě Vysočina
 • Hotel Arbes
  Foto hotelu Hotel Arbes je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů, Smíchova…
  hotely Praha
 • Hotel City Ostrava
  Foto hotelu Pěkně vybavený tříhvězdičkový hotel 5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek,…
  hotely Ostrava