Hotel FILIP Lipno nad Vltavou


Hotel FILIP

Slupečná 16, Lipno nad Vltavou
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel FILIP

Nový rodinný hotel FILIP se nachází na jižním svahu vodní nádrže Lipno nad Vltavou nad rekreačním střediskem Marina Lipno.

Hotel Filip nabízí ubytování převážně ve dvoulůžkových pokojích, ale také v moderním bezbariérovém pokoji. Dále je zde možno přidělení přistýlky na vybrané pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Pokrytí signálem Wifi je i na některých hotelových pokojích. Hosté mouhou využít možnost kolárny, lyžárny.

Pokoje v hotelu

Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení. Hotel nabízí celkovou kapacitu ubytování 49 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel FILIP stravování

Restaurace je vybavena otevřenou kuchyní, kde můžete sledovat přípravu jídel a je pokryta signálem Wifi pro připojení k internetu, pro hotelové hosty a návštěvníky restaurace je tato služba zdarma. Hotel má též venkovní restauraci se zahradním grillem.

Popis okolí hotelu, Lipno nad Vltavou a Šumava a Český les

Zajímavá turistická oblast pro zimní i letní sezonu u Lipenského jezera cca 1 km a skiareálu Lipno cca 500m. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště, paintballové hřiště, lyžařský areál Kramolín, bobovou dráhu, krytý bazén a okolo hotelu vede cyklistická stezka, nově pak krásná Stezka korunami stromů, výstup po stezce v korunách stromů s několikakilometrovým výhledem na celé Lipno až po rakouské Alpy.

Řekne se Lipno nad Vltavou, Šumava a Český les, ale kde Hotel FILIP hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel FILIP Slupečná 16 Lipno nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Příjezdová cesta je bez komplikací, dopravní značení u hlavní silnice Frymburk - Lipno. Cesta je bez komplikací sjízdná i v zimě.

Služby při ubytování

Hotel FILIP Lipno nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, zdravotní středisko 1200 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 60 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od hotelu, v létě koupání venku - 1300 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 600 m od hotelu, zahrát bowling 1500 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 1500 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od hotelu, si dát beachvolejbal, kurt je 1500 m od hotelu, zapinkat stolní tenis 1500 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 1500 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 1000 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 400 m od hotelu, si jít zastřílet na střelnici 8000 m od hotelu, nejbližší půjčovna lyží je 700 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel FILIP poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel FILIP nabízí: restaurace, pizzerie 600 m od hotelu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 900 m od hotelu, dětské hřiště 1000 m od hotelu, houbaření, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness 1500 m od hotelu, whirlpool 1500 m od hotelu, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel FILIP

Hotel FILIP recenze na ubytování Lipno nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel FILIP kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel FILIP na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel FILIP můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel FILIP z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel FILIP

Adresa a kontakt na Hotel FILIP
Slupečná 16
38278 Lipno nad Vltavou


ev.č.2557 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Lipno

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel FILIP a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel FILIP je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel FILIP je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
  Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

 • Darwin Hotel Restaurant
  Foto hotelu Nový plně nekuřácký Hotel Restaurant Darwin se nachází v nejjižnější části Prahy, na malebné Zbraslavi, pouhých 20…
  hotely Praha
 • SPORTHOTEL RELAX
  Foto hotelu SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích…
  hotely Kolín
 • Sporthotel Hostivice
  Foto hotelu Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné…
  hotely Praha západ

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 86 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.