Hotel Gold Český Krumlov


Hotel Gold

Linecká 55, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Gold

Romantický Hotel Gold se nachází v klidném prostředí městského parku a přitom jen pár krpků od historického centra Českého Krumlova. Hotel Gold nabízí ubytování v 27 stylových pokojích.

Romantický Hotel Gold se nachází v historických prostorách bývalé jezuitské letní rezidence, jež vznikla přestavbou domu rožmberského regenta Jiřího Svérázského mezi lety 1590 a 1662.

Romantický Hotel Gold se nachází v historických prostorách bývalé jezuitské letní rezidence, jež vznikla přestavbou domu rožmberského regenta Jiřího Svérázského mezi lety 1590 a 1662.

Hotel je součástí bývalé jezuitské zahrady, nynějšího městského parku, který lemuje

meandrující řeka Vltava. Kromě ideální polohy v klidném prostředí a přesto jen několik kroků od historického centra, nabízí hotel Gold svým hostům komfortní ubytování ve 27 stylových pokojích, čítající 3 Apartmány, 4 De Luxe pokoje (z nichž jeden je nadstandardně vybavený vlastní saunou a jeden vlastním whirpoolem) a 20 Standard pokojů. Díky svému historickému původu je každý z hotelových pokojů zcela jedinečný.

Jako jediný z krumlovských hotelů v centru města nabízíme našim hostům vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem, a to přímo u hotelu.

Hostům je dále k dispozici hotelová restaurace Club s kapacitou 50 míst, jež nabízí typicky českou i mezinárodní kuchyni. V letních měsících je samozřejmě otevřena také hotelová terasa obklopená zelení, která je především pro svůj nádherný výhled na historickou zástavbu města, zdvíhající se na skále za řekou Vltavou, ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Hotel Gold je díky svému charakteru, profesionálnímu personálu a takřka rodinné atmosféře vyhledávaným místem pro pořádání svateb a firemních či různých soukromých akcí.

Genius loci Regentského sálu a baru s původními, ručně malovanými stropy z roku 1662, dává slavnostní punc společenským večírkům, sympoziím, rautům i komornějším událostem.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, telefonem a minibarem. Celková kapacita hotelu je 27 pokojů (65 lůžek).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Gold stravování

Stylová hotelová restaurace nabízí pestrou nabídku české, ale i zahraniční kuchyně. V letních měsících je otevřena terasa s výhledem na řeku a do parku.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Romantickký Hotel Gold se nachází v nádherném jihočekém městě Český Krumlov, jehož historické centrum patří do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Město leží v údolí meandrujécé řeky Vltavy. V jeho historickém centru uvidíte v malebných klikatých uličkách renesanční i gotické domy. Celková atmosféra města Český Krumlov na vás jistě udělá veliký dojem.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Gold hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel GOLD Linecká 55 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Praha 179 km (2hodiny, 15 minut)

Brno 239 km (2 hodiny, 52 minut)

České Budějovice 27 km (31 minut)

Linz69 km (1 hodina, 11 minut)

Salzburg 202 km (2 hodiny, 19 minut)

Doplňující informace

Hotelová recepce a restaurace je vybavena WIFI pokrytím. Povolení vjezdu a stání autobusu před hotelem po dobu 45 minut. Hotelové parkoviště pro osobní automobily (150CZK/noc)


Ceník ubytování Hotel Gold

Hotel Gold zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Gold

Hotel Gold recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Gold kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Gold na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Gold můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Gold z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Gold

Adresa a kontakt na Hotel Gold
Linecká 55
381 01 Český Krumlov


ev.č.248 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Gold a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Gold je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Gold je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 67 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.