Hotel Grand Český Krumlov


Hotel Grand Český Krumlov

náměstí Svornosti 3, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Grand Český Krumlov
Hotel Grand Český Krumlov - rezervovat ubytování nyní

Původně středověký dům, po staletí přestavován, byl v letech 2004 až 2005 rekonstruován na moderní a luxusní Hotel Grand.

Při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy.

Všechny pokoje Hotelu Grand jsou komfortně vybaveny na úrovni **** hotelu. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy.

Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související.

Služby recepce: směnárna, restaurant je otevřen denně od 11 do 22 h, polopenzi nebo plnou penzi je nutno objednat předem, trezor je k dispozici v recepci, prádelna, čistírna. Parkování v blízkosti hotelu, internet v některých pokojích.

Pokoje v hotelu

Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (luxusní koupelna s fénem), TV + SAT, rádio, telefon s přímou volbou, lednice s minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Grand Český Krumlov stravování

Hotelová restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní a zahrádkou do náměstí je Vám denně k dispozici. Náš profesionální tým je zde především pro Vás.

Řekne se Český Krumlov, ale kde Hotel Grand Český Krumlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL GRAND Náměstí Svornosti 3 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Grand leží v samém centru města na hlavním náměstí. Historické centrum, jako kulturní památka UNESCO, je jedinečný příklad malého středověkého města, které zůstalo do dnešních dnů takřka neporušené.

Služby při ubytování

Hotel Grand Český Krumlov Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, recepce 24 hodin, taxi, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Grand Český Krumlov poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Grand Český Krumlov nabízí: restaurace.


Fotogalerie ubytování Hotel Grand Český Krumlov

Hotel Grand Český Krumlov recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Grand Český Krumlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Grand Český Krumlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Grand Český Krumlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Grand Český Krumlov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.254 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Grand Český Krumlov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Grand Český Krumlov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Grand Český Krumlov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Svratka
  Foto hotelu Hotel Svratka je  ideálním místem pro váš pobyt. Jeho okolí nabízí výborné podmínky pro dovolenou…
  hotely Žďár nad Sázavou v lokalitě Vysočina
 • Hotel Rakovec
  Foto hotelu Hotel Rakovec nabízí komfortní ubytování v nejvýznamnější rekreační oblasti města Brna, na Brněnské přehradě, která vznikla před 70-ti…
  hotely Brno
 • Hotel Mucha
  Foto hotelu Luxusní hotel Mucha je pouze několik minut vzdálený od Staroměstského náměstí a nákupní ulice Na Poříčí. Václavské náměstí,…
  hotely Praha