Hotel Kilián Loučovice


Hotel Kilián

Loučovice 248, Loučovice
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Kilián
Hotel Kilián je po rekonstrukci upraven pro individuální a rodinou turistiku, kongresy, semináře, školení, firemní akce, narozeniny, večírky, svatby, rybáře a lovce. Výhodnou polohou u jezera Lipno a ski areálu Kramolín – Lipno je ideální pro celoroční rekreaci. Předností hotelu je exklusivní vinárna "MOLDVIN" s rozsáhlou vinotékou moldavských vín, šumivých vín a Divinů, s jejich prodejem. Ve vinárně se pořádají diskotékys reprodukovanou i živou hudbou, s degustacemi špičkových moldavských vín. Vinárnu s kapacitou 80 osob je možné využít i pro kongresovou turistiku. Celý hotel je pokrytý vlastním signálem WIFI, který je pro hotelové hosty zdarma. Hotel má vlastní nehlídaná parkoviště u objektu s kapacitou 20 osobních automobilů. Hotel je po rekonstrukci upraven pro individuální a rodinou turistiku, kongresy, semináře, školení, firemní akce, narozeniny, večírky, svatby, rybáře a lovce. Výhodnou polohou u jezera Lipno a ski areálu Kramolín – Lipno je ideální pro celoroční rekreaci. Předností hotelu je exklusivní vinárna "MOLDVIN"s rozsáhlou vinotékou moldavských vín, šumivých vín a Divinů, s jejich prodejem. Ve vinárně se pořádají diskotékys reprodukovanou i živou hudbou, s degustacemi špičkových moldavských vín. Vinárnu s kapacitou 80 osob je možné využít i pro kongresovou turistiku. Celý hotel je pokrytý vlastním signálem WIFI, který je pro hotelové hosty zdarma.
Hotel má vlastní nehlídaná parkoviště u objektu s kapacitou 20 osobních automobilů. Hoteloví hosté mohou využívat kulečník a hotelový tenisový kurt s umělohmotným povrchem a  nočním osvětlením. Tenisové rakety a míčky jsou k zapůjčení v repci hotelu.
Hosté hotelu Kilián, včetně dětí, si mohou zarybařit v okolních soukromých rybnících. Za velmi nízké poplatky je možné ulovit kapry, pstruhy, líny, sumce, štiky, amury, předat je hlavnímu kuchaři hotelu Kilián, který Vám je upraví podle Vašeho přání. Rybářské pruty s veškerým vybavením i návnadou si za symbolické půjčovné můžete pronajmout v recepci hotelu Kilián. Jsme připraveni zajistit za příznivou cenu Vaši dopravu na místo rybolovu a zpět do hotelu Kilián.

V hotelu je také k dispozici samostatný kongresový sál pro 30 osob, kulečník, bezbariérový výtah a vlastní tenisový kurt s nočním osvětlením. Hosté v hotelu na závěr svého pobytu obdrží jako dárek moldavské víno dle doby pobytu.

Pokoje v hotelu

Apartmány a apartmánové pokoje mají samostatnou koupelnu s vanou a sprchovacím koutem, s WC, bidetem a trezorem.

Ostatní pokoje mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Ve všech apartmánech a pokojích je TV  – SAT se čtyřiceti evropskými programy. Ve všech apartmánech a pokojích jsou minibary.Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Hotel Kilián stravování

V grill restauraci upravené do loveckého stylu si kromě tradiční české kuchyně a pizzy vlastní výroby přijdou na své i labužníci grilovaných pokrmů upravovaných v brazilském grillu s tepelným zpracováním ze shora.
V restauraci si můžete rovněž objednat výborné rybí speciality, připravené výhradně z čerstvých sladkovodních ryb, které pochází z čistých vod okolních rybníků.

Řekne se Loučovice, Jižní Čechy, ale kde Hotel Kilián hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Kilián Loučovice 248 Loučovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Kilián

Hotel Kilián recenze na ubytování Loučovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kilián kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kilián na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kilián můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kilián z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Kilián

Adresa a kontakt na Hotel Kilián
Loučovice 248
382 76 Loučovice


ev.č.948 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kilián a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kilián je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kilián je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely