Hotel Latrán Český Krumlov


Hotel Latrán

Latrán 74/75, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Latrán

Hotel Latrán Vám nabízí nevšední ubytování v klidné části města a přitom v blízkosti českokrumlovského zámku. Objekt je složen ze dvou někdejších měšťanských domů, jejichž historie sahá zřejmě do 15. století.

Hotel Latrán se nachází jen pár metrů od hlavní brány zámeckého a hradního areálu v Českém Krumlově. Historie budovy sahá do 15. století. Z této doby se dochoval původní dřevěný srub, který byl v průběhu let obestavěn.

Ubytovat se zde můžete v pokojích moderních i dobových, zážitkem může být i přenocování v již zmiňovaném středověkém srubu. Šablonové vzory na stěnách některých pokojů jsou inspirovány původními odhalenými motivy.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v jedenácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových pokojích.

Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi). V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu u nás.

Pokoje v hotelu

Hotel Latrán nabízí ubytování ve čtrnácti pokojích (v jedenácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových). Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení. Pro celý hotel, vyjma dvou pokojů ve druhém patře (č. 49 a č. 50), je k dispozici výtah.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Latrán stravování

V přízemí hotelu je Vám k dispozici měšťanská kavárna Latrán.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Hotel Latrán se nachází v podzámčí, v blízkosti parku Jelení zahrada i historického centra Českého Krumlova.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Latrán hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Latrán Latrán 74/75 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Automobil: Latrán 74/75, Český Krumlov, GPS: 48. 813583, 14. 316987

Autobus: nejbližší zastávka Špičák (100m)

Vlak: vlakové nádraží Český Krumlov (20 minut chůze)


Ceník ubytování Hotel Latrán

Hotel Latrán zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Latrán

Hotel Latrán recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Latrán kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Latrán na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Latrán můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Latrán z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Latrán

Adresa a kontakt na Hotel Latrán
Latrán 74/75
38101 Český Krumlov


ev.č.2807 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Latrán a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Latrán je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Latrán je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Kréta
  Foto hotelu Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku…
  hotely Kutná Hora ubytování od 850 Kč
 • Hotel Poštovní Dvůr
  Foto hotelu Hotel leží v samém centru města Mariánské Lázně nedaleko lázeňských parků a hlavní kolonády. Hotel má vlastní…
  hotely Cheb ubytování od 900 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Dyje
  Foto hotelu Hotel Dyje můžete objevit v městečku zvaném Dačice v okrese Jindřichův Hradec. Jeho poloha je prakticky v centru…
  hotely Jindřichův Hradec ubytování od 190 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 103 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.