Hotel Leonardo Český Krumlov


Hotel Leonardo Český Krumlov

Soukenická 33, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Leonardo Český Krumlov
Hotel Leonardo Český Krumlov - rezervovat ubytování nyní

JEDEN HOTEL - DVĚ BUDOVY

Od 1. 1. 2013 došlo ke sloučení hotelu Seneca s hotelem Leonardo. Pro lepší orientaci dostal hotel nový název Leonardo II. Obě hotelové budovy se nachází ve stejné ulici (Soukenická č. p 33 a 41) a jsou od sebe vzdáleny přibližně 50 m.

V hotelu Leonardo I. jsme pro Vás připravili 11 pokojů v zrestaurovaném domě ze 17. století, v samém centru Českého Krumlova.

Přivítá Vás příjemná atmosféra staré architektury nejen města samotného, ale i exteriéru a především interiéru našeho hotelu. Celý hotel je pokryt Wi-fi signálem.

Ceny jsou uvedeny za pokoj/noc, včetně snídaně a DPH.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a minibary.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Leonardo Český Krumlov stravování

Bufetová snídaně je podávána každý den mezi 8:00 a 10:00 hodinou. Po dohodě je možné zajistit polopenzi v hotelové restauraci.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Možnost zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížděk na koních až po rezervování míst v některé z místních hospůdek a restaurací.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Leonardo Český Krumlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel LEONARDO Soukenická 33 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Leonardo se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen s platnou reservací. Dočasné povolení k vjezdu získáte na recepci hotelu.

V celém centru města platí zákaz parkování. Hosté hotelu smí zastavit před hotelem po dobu nezbytně nutnou k ubytování. Poté je nutné zaparkovat na záchytných parkovištích P1, P2, P3. Parkovací kartu si můžete zakoupit na recepci.

Služby při ubytování

Hotel Leonardo Český Krumlov Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, zdravotní středisko 500 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště 300 m od hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna 100 m od hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 500 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 500 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Leonardo Český Krumlov poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty.


Fotogalerie ubytování Hotel Leonardo Český Krumlov

  Problem copying original
 • Fotogalerie ubytování Hotel Leonardo Český Krumlov
 •  

Hotel Leonardo Český Krumlov recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Leonardo Český Krumlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Leonardo Český Krumlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Leonardo Český Krumlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Leonardo Český Krumlov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.253 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Leonardo Český Krumlov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Leonardo Český Krumlov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Leonardo Český Krumlov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Hanácký Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Nabízíme…
  hotely Olomouc ubytování od 1300 Kč
 • Wellness Hotel Harmony
  Foto hotelu Wellness hotel Harmony nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel HARMONY poskytuje ubytování v jedinečně navržených…
  hotely Jihlava ubytování od 900 Kč
 • Hotel Džbán
  Foto hotelu Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.…
  hotely Bruntál ubytování od 690 Kč v lokalitě Jeseníky

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 125 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.