Hotel Na Jezeře Horní Planá


Hotel Na Jezeře

Jenišov , Horní Planá
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Na Jezeře

Hotelový areál Na Jezeře, rozkládající se v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu.

Pro ubytování je v našem hotelu k dispozici 12 kompletně vybavených dvouložnicových vil s kapacitou 5 - 6 lůžek, obývacím pokojem s TV, telefonem, kuchyňským koutem a ledničkou, sociálním zařízením a terasou s výhledem na jezero. Hotel dále nabízí 1 apartmá a 16 dvoulůžkových pokojů, vybavených koupelnou s WC, TV/SAT a telefonem.

Pro udržení fyzické kondice je přímo v hotelu k dispozici vybavená fitness tělocvična, k relaxaci poslouží sauna s ochlazovacím prostorem a místností pro odpočinek a uvolnění.

Hostům jsou na objednávku zajišťovány různorodé dílčí nebo celkové masáže. Pro příznivce vodních sportů je v hotelu zřízena půjčovna pramic a kánoí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Na Jezeře stravování

V centrální budově hotelového komplexu Na Jezeře je pro hosty denně otevřena hotelová restaurace s celodenním provozem.
V ranních hodinách je podávána bohatá bufetová snídaně.
Obědy a la carte nebo výběrem z menu jsou servírovány v čase 11.30 - 15.00 hodin.
Rozmanité večeře v podobě večerního bufetu se podávají v rozmezí 18.00 - 20.00 hodin.

Řekne se Horní Planá, Šumava a Český les, ale kde Hotel Na Jezeře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Na jezeře Jenišov u Lipna 382 Horní Planá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 3000 m
Vlakové nádraží: 6000 m

Doplňující informace

Připojení na internet pro hotelové hosty máme a je placený. Stálý internet pro hosty však nemáme.

Služby při ubytování

Hotel Na Jezeře Horní Planá Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 6 Kč, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme, automat na šipky.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Na Jezeře poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Na Jezeře nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, masáže.


Ceník ubytování Hotel Na Jezeře

Hotel Na Jezeře zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Na Jezeře

Hotel Na Jezeře recenze na ubytování Horní Planá

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Na Jezeře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Na Jezeře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Na Jezeře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Na Jezeře z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Na Jezeře

Adresa a kontakt na Hotel Na Jezeře
Jenišov
382 26 Horní Planá


ev.č.442 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Na Jezeře a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Na Jezeře je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Na Jezeře je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Salety
  Foto hotelu Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického…
  hotely Břeclav
 • Eurohotel
  Foto hotelu Eurohotel Garni se nachází nedaleko obchodního a lázeňského centra města Karlovy Vary. Dobré spojení zajišťuje blízkost…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Mědínek
  Foto hotelu Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel…
  hotely Kutná Hora