Hotel Panský Dům Vyšší Brod


Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Foto Hotel Panský Dům Vyšší Brod
Hotel Panský Dům Vyšší Brod - rezervovat ubytování nyní

Zrekonstruovaná historická budova hotelu Panský dům se nachází ve spodní části náměstí ve Vyšším Brodě na pomezí mezi Novohradskými horami a Šumavou.

Historie budovy hotelu Panský dům sahá až do roku 1530. Během staletí mnohokrát změnil majitele i svůj vzhled. V letech 2000 – 2001 prošel hotel celkovou rekonstrukcí. Hostům nabízíme 26 jedno až třílůžkových pokojů o celkové kapacitě 51 míst. Na všech pokojích je sprcha a WC a televize se satelitním příjmem. Díky své poloze ve Vyšším Brodě, který leží u bran Šumavy a sousedního Horního Rakouska je vhodný k rekreaci i krátkodobému ubytování obchodních cestujících. Našim hostů je k dispozici restaurace s kapacitou 100 míst a v letních měsících můžete využít zastřešenou terasu ve dvoře s kapacitou 70 míst. Na jídelním lístku naleznou naši hosté klasické české pokrmy, výhodná menu, minutkovou kuchyni a zapomenout nesmíme ani na originální italskou pizzu. V levém křídle budovy a novodobé přístavbě z minulého století je pro všechny milovníky skvělého piva a sportu v čele s kopanou připravena originální fotbalová pivnice s kapacitou 100 míst.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita 51 lůžek 21 dvoulůžkových pokojů 2 třílůžkové pokoje 3 jednolůžkové pokoje

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Vyšší Brod

Skiareál Lipno (10km), na Rakouské straně se nachází zimní středisko Sternstein (8km) a Hochficht. V blízkosti Český Krumlov se svými historickými skvosty, hrad Rožmberk a zřícenina Vítkova hrádku a Dívčí kámen. Nespočet turistických tras, cyklostezek v celé oblasti Vyšebrodska, Lipenska a Šumavy. Vodní sporty můžete provozovat na blízké přehradní nádrži Lipno.

Řekne se Vyšší Brod, ale kde Hotel Panský Dům Vyšší Brod hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel PANSKÝ DŮM Míru 82 Vyšší Brod. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Hotel Panský Dům Vyšší Brod recenze na ubytování Vyšší Brod

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Panský Dům Vyšší Brod kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Panský Dům Vyšší Brod na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Panský Dům Vyšší Brod můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Panský Dům Vyšší Brod z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2335 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Panský Dům Vyšší Brod a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Panský Dům Vyšší Brod je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Panský Dům Vyšší Brod je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Botanika
  Foto hotelu Areál Botanika je ideálním místem pro pořádání společenských akcí: svateb, promocí, večírků, podnikových setkání, zahradních…
  hotely Kladno
 • Hotel Kocanda
  Foto hotelu Hotel Kocanda se nachází v klidné části města přímo u řeky Labe. V blízkosti je nově vybudovaný dětský…
  hotely Děčín
 • Hotel Kurdějov
  Hotel Kurdějov nabízí komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také…
  hotely Břeclav