Hotel Panský Dům Vyšší Brod


Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Foto Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Zrekonstruovaná historická budova hotelu Panský dům se nachází ve spodní části náměstí ve Vyšším Brodě na pomezí mezi Novohradskými horami a Šumavou.

Historie budovy hotelu Panský dům sahá až do roku 1530. Během staletí mnohokrát změnil majitele i svůj vzhled. V letech 2000 – 2001 prošel hotel celkovou rekonstrukcí. Hostům nabízíme 26 jedno až třílůžkových pokojů o celkové kapacitě 51 míst. Na všech pokojích je sprcha a WC a televize se satelitním příjmem. Díky své poloze ve Vyšším Brodě, který leží u bran Šumavy a sousedního Horního Rakouska je vhodný k rekreaci i krátkodobému ubytování obchodních cestujících. Našim hostů je k dispozici restaurace s kapacitou 100 míst a v letních měsících můžete využít zastřešenou terasu ve dvoře s kapacitou 70 míst. Na jídelním lístku naleznou naši hosté klasické české pokrmy, výhodná menu, minutkovou kuchyni a zapomenout nesmíme ani na originální italskou pizzu. V levém křídle budovy a novodobé přístavbě z minulého století je pro všechny milovníky skvělého piva a sportu v čele s kopanou připravena originální fotbalová pivnice s kapacitou 100 míst.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita 51 lůžek 21 dvoulůžkových pokojů 2 třílůžkové pokoje 3 jednolůžkové pokoje

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Vyšší Brod

Skiareál Lipno (10km), na Rakouské straně se nachází zimní středisko Sternstein (8km) a Hochficht. V blízkosti Český Krumlov se svými historickými skvosty, hrad Rožmberk a zřícenina Vítkova hrádku a Dívčí kámen. Nespočet turistických tras, cyklostezek v celé oblasti Vyšebrodska, Lipenska a Šumavy. Vodní sporty můžete provozovat na blízké přehradní nádrži Lipno.

Řekne se Vyšší Brod, ale kde Hotel Panský Dům Vyšší Brod hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel PANSKÝ DŮM Míru 82 Vyšší Brod. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Hotel Panský Dům Vyšší Brod zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Hotel Panský Dům Vyšší Brod recenze na ubytování Vyšší Brod

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Panský Dům Vyšší Brod kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Panský Dům Vyšší Brod na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Panský Dům Vyšší Brod můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Panský Dům Vyšší Brod z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Panský Dům Vyšší Brod

Adresa a kontakt na Hotel Panský Dům Vyšší Brod
Míru 82
382 73 Vyšší Brod


ev.č.2335 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Panský Dům Vyšší Brod a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Panský Dům Vyšší Brod je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Panský Dům Vyšší Brod je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Residence Vysta
  Foto hotelu Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce…
  hotely Praha
 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav
 • Hotel Askania
  Foto hotelu OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům…
  hotely Praha