Hotel Restaurant Admirál Lipno nad Vltavou


Hotel Restaurant Admirál

Lipno nad Vltavou 92, Lipno nad Vltavou
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Restaurant Admirál

Hotel Restaurant Admirál se nachází nedaleko přehrady Lipno v překrásné krajině s nespočetně možnostmi pro letní i zimní dovolenou.

Hotel nabízí ubytování v 7 apartmánech pro 2 až 6 osob a ve 3 studiích maximálně pro 3 osoby. Celková kapacita hotelu je 33 lůžek a 12 přistýlek. Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, krytá terasa s dětským koutkem a salónek. V letním období je k dispozici posezení na otevřené terase s příjemným výhledem na jezero.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Lipno nad Vltavou

V blízkosti hotelu se nachází Skiareál Lipno (300m), jezero Lipno s pláží a jachetním přístavem (200m), Vodní ráj Aquaworld (100m), cyklostezka podél břehu jezera (200m), bobová dráha a lanové centrum (400m).

Řekne se Lipno nad Vltavou, ale kde Hotel Restaurant Admirál hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Restaurant Admirál Hotel Restaurant Admirál Lipno nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Restaurant Admirál

Hotel Restaurant Admirál recenze na ubytování Lipno nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Restaurant Admirál kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Restaurant Admirál na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Restaurant Admirál můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Restaurant Admirál z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Restaurant Admirál

Adresa a kontakt na Hotel Restaurant Admirál
Lipno nad Vltavou 92
382 78 Lipno nad Vltavou


ev.č.915 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Restaurant Admirál a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Restaurant Admirál je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Restaurant Admirál je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Residence Vysta
  Foto hotelu Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce…
  hotely Praha
 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav
 • Hotel Askania
  Foto hotelu OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům…
  hotely Praha