Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou Rožmberk nad Vltavou


Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou 78, Rožmberk nad Vltavou
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou
Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou - rezervovat ubytování nyní

Hotel se nachází centru obce v malebném údolí pod hradem Rožmberk.

Ubytování nabízíme také v apartmánech, které jsou vybaveny ložnicí pro dvě osoby, obývacím pokojem s prostorným rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, malou kuchyňkou s možností vlastního vaření (lednička, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič), sprchovým koutem, dětská postýlka, vanička.

Oplocené parkoviště vedle hotelu zdarma.

Zajišťujeme půjčování lodí a raftů pro sjezd Vltavy z Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Zajistíme program pro firemní akci nebo společenské setkání.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí 13 dvoulůžkových pokojů, tj. 26 lůžek s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, SAT, sprchou nebo vanou, WC. K dispozici jsou prostornější pokoje a pokoje standardní.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou stravování

Součástí hotelu jsou 4 restaurační prostory. Možnost pořádání firemních akcí, svateb, oslav, rautů. K dispozici konferenční prostory.

Řekne se Rožmberk nad Vltavou, Šumava a Český les, ale kde Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel RŮŽE Náměstí 78 Rožmberk nad Vltavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hotel je oblíbeným místem pro svatební hostiny /svatební obřad je možno uskutečnit na hradě Rožmberku/.

Hosté mohou v zimě využít možnosti uložení lyží v lyžárně a letním období k uložení kol, případně omezeného množství motocyklů.

Služby při ubytování

Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou Rožmberk nad Vltavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport za poplatek 15 Kč, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, si jít zastřílet na střelnici.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou nabízí: restaurace, zahrádka, cukrárna 50 m od hotelu, sklípek, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, lov, rybolov, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou

Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou recenze na ubytování Rožmberk nad Vltavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1928 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Růže Rožmberk Nad Vltavou je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Residence Vysta
  Foto hotelu Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce…
  hotely Praha
 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav
 • Hotel Askania
  Foto hotelu OTEVŘEN V ROCE 2010! ! ! Luxusně vybavený 4* hotel se saunou a biliárdem poskytne svým klientům…
  hotely Praha