Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě Hořice na Šumavě


Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě

Hořice na Šumavě 93, Hořice na Šumavě
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě
Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě - rezervovat ubytování nyní

Rodinný hotel Stará škola se nachází v jednom šumavském údolí v malebné vesničce Hořice na Šumavě.

Optimální poloha hotelu nabízí v těsné blízkosti nejen sportovní vyžití, ale zároveň i velice bohatý kulturní program města Český Krumlov.

Náš rodinný hotel nabízí celkem 10 pokojů na dvou patrech, převážně dvoulůžkových, ale i třílůžkový a jeden čtyřlůžkový.

Ve dvou společenských místnostech je možnost využití satelitní televize a DVD.

V hotelové recepci Vám velice rádi pomůžeme s organizováním celého pobytu: zajišťujeme rybářské lístky, pronájem horských kol, výlety parníkem na 5 km vzdáleném Lipně, jízdu na koni, rafting včetně dopravy z hotelu, pronájem jachty, nebo tělocvičny v obci, či nedalekého tenisového kurtu.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je účelně vybaven, má samostatnou koupelnu se sociálním zařízením a hotelový telefon.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě stravování

Naše hotelová restaurace se skládá z jedné větší a dvou menších místností, z čehož je jedna nekuřácká. Zároveň mohou sloužit jako salónky.

V příjemném prostředí restaurace můžete shlédnout stálou expozici moderních českých i zahraničních umělců a v klidu vychutnat souhru kvalitních nápojů a nabízených pokrmů.

Řekne se Hořice na Šumavě, Šumava a Český les, ale kde Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Stará škola 93 Hořice na Šumavě. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusové nádraží: 20 m Centrum: 50 m Vlakové nádraží: 400 m

Služby při ubytování

Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě Hořice na Šumavě Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u hotelu, internet, průvodce, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek).

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě

Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě recenze na ubytování Hořice na Šumavě

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.453 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Stará Škola Hořice Na Šumavě je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely