Hotel Švamberský dům Český Krumlov


Hotel Švamberský dům

Soukenická 35, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Švamberský dům
Hotel Švamberský dům - rezervovat ubytování nyní

Zažijte neopakovatelnou atmosféru středověkého Českého Krumlova a ubytujte se v autentickém gotickém hotelu Švamberský dům, který ovšem nabízí veškerý komfort 21. století.

Restaurace - hotel Švamberský dům je citlivě zrekonstruovaný stylový podnik, který je již více než 5 let vyhledávaným cílem návštěvníků Českého Krumlova pro stylové ubytování a vynikající kuchyni.
Švamberský dům se nachází v těsné blízkosti hlavního českokrumlovského náměstí, v jednom z nejstarších dochovaných domů s gotickými rysy a středověkými freskami na fasádě.

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím se nacházejí v 1. patře hotelu. Na některých pokojích je možná přistýlka (za příplatek).
Chloubou našeho hotelu Švamberský dům jsou dva půdní apartmány. Velkoryse řešené prostory Vás uchvátí původními dochovanými středověkými krovy. Ubytování v našem apartmánu je tou správnou volbou, pokud chcete něco opravdu speciálního.

Parkování je v případě potřeby zajištěno za příplatek na nedalekém hlídaném parkovišti vzdáleném 10 min chůze za 200, - kč/noc.

Pokoje v hotelu

Atypické, citlivě zrekonstruované pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením, některé nabízejí výhled na krumlovský zámek. Každý pokoj je unikátní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Švamberský dům stravování

Po Vašich toulkách Českým Krumlovem přijměte, prosím, pozvání do naší útulné stylové restaurace. Můžete si vybrat posezení u krbu s otevřeným ohněm, či v místnosti s nekuřáckými boxy, v podzemním vinném sklípku, nebo na slunné letní terásce.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Švamberský dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Švamberský dům Soukenická 35 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

S Vaším vozem můžete vjet do centra města (ubytovaní hosté mají vyjímku na jinak platný zákaz vjezdu automobilů) a dočasně zaparkovat poblíž hotelu a vynosit si zavazadla. Při ubytování dostanete mapku s instrukcemi, jak se dostat na nedaleké hlídané parkoviště (v areálu pivovaru Eggenberg).

Doplňující informace

Internet je pro hosty k dispozici zdarma.

Pes pouze po domluvě.

Služby při ubytování

Hotel Švamberský dům Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: taxi, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Švamberský dům poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Švamberský dům nabízí: restaurace, vinárna.


Fotogalerie ubytování Hotel Švamberský dům

Hotel Švamberský dům recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Švamberský dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Švamberský dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Švamberský dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Švamberský dům z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2445 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Švamberský dům a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Švamberský dům je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Švamberský dům je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Břízky
  Foto hotelu Hotel Břízky se nachází v klidné části města Jablonec nad Nisou v blízkosti jablonecké přehrady a je ideálním místem…
  hotely Jablonec nad Nisou
 • Barley hotel
  Foto hotelu Barley Hotel nabízí ubytování nově rekonstruovaných prostorech v centru Prahy. Z pokojů je unikátní pohled na panorama Staré…
  hotely Praha
 • Lázeňský hotel Belvedere
  Foto hotelu Tříhvězdičkový lázeňský hotel v lázeňském centru, v klidné části u rozsáhlého lesoparku. Nabízíme hotelové ubytování se snídaní, krátkodobé…
  hotely Cheb v lokalitě Lázně