Hotel Švamberský dům Český Krumlov


Hotel Švamberský dům

Soukenická 35, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Švamberský dům
Hotel Švamberský dům - rezervovat ubytování nyní

Zažijte neopakovatelnou atmosféru středověkého Českého Krumlova a ubytujte se v autentickém gotickém hotelu Švamberský dům, který ovšem nabízí veškerý komfort 21. století.

Švamberský dům se nachází v těsné blízkosti hlavního českokrumlovského náměstí, v jednom z nejstarších dochovaných domů s gotickými rysy a středověkými freskami na fasádě.

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím se nacházejí v přízemí a v 1. patře hotelu. Na některých pokojích je možná přistýlka (za příplatek).
Chloubou našeho hotelu Švamberský dům jsou dva půdní apartmány. Velkoryse řešené prostory Vás uchvátí původními dochovanými středověkými krovy. Ubytování v našem apartmánu je tou správnou volbou, pokud chcete něco opravdu speciálního.

Parkování je v případě potřeby možno za příplatek na nedalekém parkovišti vzdáleném 10 min chůze za 200, - Kč/noc, příp. na městských parkovištích P1, P2, P3 (zvýhodněné parkovací karty lze zakoupit v Infocentru na náměstí).

Pokoje v hotelu

Atypické, citlivě zrekonstruované pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením, některé nabízejí výhled na krumlovský zámek. Každý pokoj je unikátní.

Hostům hotelu je k dispozici vnitřní terasa s posezením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Švamberský dům stravování

Snídaně formou bufetu jsou podávány v sesterském hotelu Peregrin, Masná 139 (100 m).

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Švamberský dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Švamberský dům Soukenická 35 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Internet je pro hosty k dispozici zdarma.

Pes pouze po domluvě (za příplatek).

Služby při ubytování

Hotel Švamberský dům Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: taxi, sekretářské služby.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Švamberský dům poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Švamberský dům nabízí: restaurace, vinárna.


Fotogalerie ubytování Hotel Švamberský dům

Hotel Švamberský dům recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Švamberský dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Švamberský dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Švamberský dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Švamberský dům z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2445 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Švamberský dům a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Švamberský dům je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Švamberský dům je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Nosál
  Foto hotelu Rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází na okraji rozlehlého lesoparku Michelský les, jen 10 minut metrem od centra…
  hotely Praha
 • Residence Vysta
  Foto hotelu Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce…
  hotely Praha
 • Relax Hotel Štork
  Foto hotelu Relax Hotel Štork disponuje kapacitou 89 lůžek (pokoje jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové, studia, apartmány, byty, prázdninový…
  hotely Břeclav