Hotel U Pralesa Benešov nad Černou


Hotel U Pralesa

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel U Pralesa
Hotel U Pralesa - rezervovat ubytování nyní

Hotel U Pralesa se nachází v Benešově nad Černou, přímo v srdci Novohradských hor mezi Kraví horou, Vysokou horou a horou Království Divočiny. Ubytování je je v nově rekonstruováných apartmánech a dvoulůžkových pokojích.

Hotel U Pralesa se nachází přímo v srdci Novohradských hor mezi Kraví horou, Vysokou horou a horou Království Divočiny. Ubytování je je v nově rekonstruováných apartmánech a dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má svůj sprchový kout a WC. Apartmán je složen vždy ze dvou oddělených místností plus WC, sprcha a navíc je vybaven kuchyňkou (jako "pomocník" rodinám s malými dětmi, nikoliv k vaření jídel). Také možnost campingu, ubytování dětských táborů, škol v přírodě.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel U Pralesa stravování

Stravovat se můžete v NEKUŘÁCKÉ restauraci od snídaně až po večeři. Čas snídaně lze pro partu přátel dohodnout na místě. Pro větší skupinu probíhá formou švédských stolů.

Řekne se Benešov nad Černou, Jižní Čechy, ale kde Hotel U Pralesa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Pralesa Černé Údolí 32 Benešov nad Černou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel U Pralesa

Hotel U Pralesa recenze na ubytování Benešov nad Černou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Pralesa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Pralesa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Pralesa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Pralesa z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3151 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Pralesa a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Pralesa je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Pralesa je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Seeberg
  Foto hotelu Rodinný hotel a penzion spolu s hradem Seeberg tvoří výjimečný turistický resort, který nabízí romantické ubytování nedaleko…
  hotely Cheb ubytování od 790 Kč v lokalitě Lázně
 • Hotel Goethe Loket
  Foto hotelu Hotel Goethe najdete přímo na zámecké cestě uprostřed náměstí v Lokti. Nabízíme Vám ubytování a stravování v rodinném hotelu…
  hotely Sokolov ubytování od 850 Kč
 • Club Hotel Praha
  Foto hotelu Ideální volba pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty v centru města Prahy Dobře umístěný v oblasti kultura, nákupy, památky…
  hotely Praha ubytování od 1400 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 123 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.