Hotel U Pralesa Benešov nad Černou


Hotel U Pralesa

Černé Údolí 32, Benešov nad Černou
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel U Pralesa
Hotel U Pralesa - rezervovat ubytování nyní

Hotel U Pralesa se nachází v  Černém Údolí u Benešova nad Černou, přímo v srdci Novohradských hor mezi Kraví horou, Vysokou horou a horou Království Divočiny. Ubytování je v nově rekonstruováných apartmánech a dvoulůžkových pokojích.

Hotel U Pralesa se nachází přímo v srdci Novohradských hor mezi Kraví horou, Vysokou horou a horou Království Divočiny.  

Ubytování je v nově rekonstruováných apartmánech a dvoulůžkových pokojích.

Nabízíme také možnost  ubytování dětských táborů, škol v přírodě.

Venkovní terasa poskytuje příjemné posezení a pro hosty je dostupné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě.

Nabízíme zprostředkování dovolené v Dominikánské republice a Kolumbii, kde majitel hotelu žil mnoho let.

Příplatek za ubytování pouze na 1 noc činí 100Kč/osoba.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj má svůj sprchový kout a WC. Apartmán je složen vždy ze dvou oddělených místností plus WC, sprcha a navíc je vybaven kuchyňkou (jako "pomocník"  rodinám s malými dětmi, nikoliv k vaření jídel).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel U Pralesa stravování

Stravovat se můžete v NEKUŘÁCKÉ restauraci od snídaně až po večeři. Snídaně probíhá formou švédských stolů. Strava je připravena profesionálním kuchařem, který umí i dietní a bezlepková jídla.

Popis okolí hotelu, Benešov nad Černou a Jižní Čechy

Koupání v přírodní čisté vodě v rybníce Zlatá Ktiš.

Fotbalové hřiště, volejbalové a louka pro stany s ohništěm.

Nekonečné projížďky na kolech, kolečkových bruslích, turistika, v zimě tůry na běžkách.

Centrum orientačních sportů má za cíl přiblížit přírodu lidem a lidi přírodě. Přijměte naše pozvání do hloubi novohradských lesů, zkuste navštívit les netradičně - cestou necestou. S pomocí speciální mapy, kterou využívají příznivci orientačních sportů, se můžete dostat do míst, kam by Vás běžné putování lesem asi nezavedlo. V lese je pro Vás připraveno 20 cílů - kontrolních stanovišť, ke kterým se můžete ’promapovat’. Vyzkoušejte si to, kvůli čemu příznivci orientačních sportů brázdí svět.

Řekne se Benešov nad Černou, Jižní Čechy, ale kde Hotel U Pralesa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Pralesa Černé Údolí 32 Benešov nad Černou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Příplatek za ubytování pouze na 1 noc činí 100Kč/osoba.


Fotogalerie ubytování Hotel U Pralesa

Hotel U Pralesa recenze na ubytování Benešov nad Černou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Pralesa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Pralesa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Pralesa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Pralesa z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3151 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Pralesa a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Pralesa je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Pralesa je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Vila Olga
  Foto hotelu Renovovaný rodinný hotel Vila Olga v Jevanech nabízí ubytování v komfortních pokojích s výhledem do lesní zahrady. Hotel  je…
  hotely Praha východ
 • Hotel Hukvaldy
  Foto hotelu Nabízíme ubytování, wellness centrum, gastronomii, společenské akce ve víceúčelovém sále a dvou saloncích v našem hotelu s vlastním parkováním,…
  hotely Frýdek-Místek v lokalitě Beskydy
 • Hotel Pod Sluncem
  Foto hotelu Hotel Pod Sluncem Vám nabízí 22 nově zařízených pokojů s celkovou kapacitou 66 lůžek včetně přistýlek. Díky…
  hotely Kladno