Hotel Villa Conti Český Krumlov


Hotel Villa Conti

Nové Město - Latrán 25, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Hotel Villa Conti

Hotel najdete v historickém jádru města 200m od vstupu do zámku. Hotel je přestavěn z původního renesančního domu ze 16 stol.

V hotelu je k dispozici trezor, fax, scanner a kopírka.

Pokoje v hotelu

K dispozici 4 komfortně vybavených dvolůžkových pokojů v romantickém slohu a 3 Suite. Pokoje jsou vybaveny TV a koupelnou s rohovou vanou. Možnost připojení v hotelu k internetu - wifi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Prohlídka zámku a památek v Českém Krumlově a okolí.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Hotel Villa Conti hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Villa Conti Nové Město - Latrán 25 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Parkování zajištěno v nádvoří pivovaru Eggenberg za poplatek. Pes povolen za poplatek.

Služby při ubytování

Hotel Villa Conti Český Krumlov Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 250 Kč, parkoviště za poplatek 150 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Villa Conti poskytuje ubytování zaměřené zejména na romantické pobyty.


Ceník ubytování Hotel Villa Conti

Hotel Villa Conti zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Český Krumlov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Villa Conti

Hotel Villa Conti recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Villa Conti kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Villa Conti na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Villa Conti můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Villa Conti z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Villa Conti

Adresa a kontakt na Hotel Villa Conti
Nové Město - Latrán 25
38101 Český Krumlov


ev.č.2444 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Villa Conti a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Villa Conti je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Villa Conti je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Bermuda
  Foto hotelu Hotel Bermuda se nachází na okraji velmi cenné historicky chráněnné městské památkové rezervace Znojmo. Další výhodou…
  hotely Znojmo
 • Hotel Purkmistr
  Foto hotelu Luxusní ubytování ve městě Kroměříž, které je v seznamu UNESCO díky svým kulturním a přírodním památkám, vám poskytne…
  hotely Kroměříž
 • Hotel Aplaus Litomyšl
  Foto hotelu Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací…
  hotely Svitavy